Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet modolni a Minecraft...

Lehet modolni a Minecraft Java tört verzióját?Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
Helló, lehet modolno a Minecraft Java tört verzióját?Lehetőleg twichen.Ha azon nem, légyszi valaki írna egy oldalt amin modolhatom??Nagyon örülnék.Pusztán annyi, hogy nem tudom hogy tudnám letölteni, valaki egy HITELES videólinket is küldene?Tudom hogy sokat kérek, de informatika terén nem vagyok valami okos... 😅

2020. júl. 23. 21:02
 1/4 Oli12r válasza:
100%
Keress rá a forge ra és töltsed le a verzióra amire akarod telepítsed fel és keress ugyanarra a verzióra modokat és rakjad be
2020. júl. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi Oli12r!
2020. júl. 24. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Függ a tört minecrafttól is, mert van ahol letiltják, de pl teamextreme tört verzióit tudod modolni.

Vagy Forge vagy szerver plugin formájában tudod berakni, erről finoman szólva van pár ezer angol nyelvű videó, de úgyis mutatnak mindent. Az a fontos, hogy az általad használt játék verziószáma és a mod verziószáma stimmeljen, illetve ha több modot raksz be, azok ne zavarják egymás működését.

2020. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Tlauncheren a legjobb, hisz ott alapból van forge-os verzió, nem kell külön telepítgetni, és modokat, akár modpackeket(bár ezek elég vacakok) is lehet a launcheren belül letölteni, sőt saját modpacket is lehet benne összeállítani
2020. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!