Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet modolni a Minecra...

Hogyan lehet modolni a Minecraft Bedrock Editiont?

Figyelt kérdés
Azt igazából tudom, hogy hogyan lehet módot letölteni, de arra nem jöttem rá, hogy hogyan állítsam be a modot.Fontos hogy aki tud segíteni, figyelje, hogy Bedrock Editionről van szó!A játék eredeti, csak nem tudom hogyan kell beállítani egy modot...Köszi előre is a válaszokat!😺

#modolás #Modok beállítása
2020. júl. 24. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom segítség-e de ha telefonon játszol arra van egy tlauncher nevű alkalmázás ami segít modolni az eredeti minecraftot.
2020. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Helloitsmemagyarorszag ***** válasza:
A főképernyőn elvileg van 3 lehetőséged: a játék, a beállítások és az áruház. Ebben a sorrendben berakhatod a modot: beállítások>erőforrás csomagok>és a mod amit szeretnél, ha így rakod be a modot akkor az innentől létrehozott világokban megtalálható lesz az a valami ami ennek a modnak köszönhető. Ha CSAK egy régebbi világodba szeretnéd berakni és semelyik másikba nem, akkor: játék>erőforrás csomagok>és ebben az esetben is kiválasztód a modot. Remélem érthető volt amit írtam és nem csak fogod a fejed és azt kérdezed magadtól hogy ez mégis mi a lókakiról beszél?!
2020. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos kettes, értem....De KOMOLYAN...Sőt ezt eddig is tudtam...De amúgy tényleg, köszönöm ezt a részletes és hasznos választ!:) Az én problémám csak az, hogy nem mutatja a modot amit letöltöttem...Tudom tudom, béna lehetek ha ennyire nem megy.Videóból lestem, valami DL nevű oldalról próbáltam tölteni, mert mindenki ott csinálta.Emellett ezek az amúgy elég elterjedt oldalak mint Minecraft Fórum meg társai, ezek csak Java-ra jók?Dehát ha igen akkor Tlauncher.Le van töltve, miveeel, a tört is megvan, mert azt tudtam modolni....De a Bedrockot szeretném,nem felesleges a válaszotok!Fontos hogy a Bedrock az eredeti!Szóval köszi!
2020. aug. 10. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!