Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van a Forza Horizonthoz...

Aktakukac004 kérdése:

Van a Forza Horizonthoz hasonló játék?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy gépigényileg nem tudok Forzazni.

Gondolok itt olyan típusra hogy autó gyűjtés a lényeg.



2020. júl. 24. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy Test Drive Unlimited játék 2006 körül, én imádtam, egy nagy szigeten (Oahu) lehetett bárhova elmenni, sokkal realisztikusabb volt és sokkal nagyobb a játéktér. Nem az autó gyűjtés volt a lényeg (mondjuk a Forzában sem az!), hanem a vezetés; imádtam és több tízezer km-t vezettem benne. Amúgy elég sok autó van, régiek, újak...


Van egy Test Drive Unlimited II (2010 körüli), de az már nem tetszett annyira.

2020. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 te jó ég mekkora játék volt a TDU. Olyan hangulata volt amit azóta kb. semmilyen autós játékban nem tapasztaltam. Olyan érzés volt, mintha tényleg ott élnék és vezetném az autókat.


Kérdező: Burnout Paradise esetleg?

2020. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sziget körüli kör egy Saleen Mustanggal. :D Ha jól rémlik közel egy órás karika volt. :D
2020. júl. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy óra, ha hajtottál, mint az állat. Nyugisan vezetve volt az kétszer annyi is. :)


Kedvencem az volt, hogy elmentem a fővárosból az északnyugati világítótoronyhoz, általában egy Maserati 3500-zal vagy GranTurismoval, a déli majd a nyugati partot követve, aztán a kis repülőtér mellett fel a hegyekbe a házamhoz. Onnan meg vissza a városba, a szerpentinen és a sziget belsején keresztül, közben érintve az egyetemet is.


A keleti parton is voltak hangulatos helyek; csendes falvak a dombok között, egy villa egy nagy vízesés mellett a hegyekben, meg egy gyors országút alagutakkal, ahol általában Lotus Esprittel versenyeztünk.


Sajnos miután megszűntek az online szerverek (2008 körül?), a gép AI versenyzőket generált, akik állandóan mentek előtted-mögötted, bármit csináltál, rádtapadtak, teljesen megölték az élményt.

2020. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádtam a TDU-t, bár manapság már nem kötne le. Igazi, hangulatos "autókázós" szimulátor volt, nem egy arcade játék mint a Forza, ahol mindenen mész keresztül mint egy orrszarvú, és még XP-t is kapsz.


Hasonló játék még a The Crew (az első része nagyon tetszett, a második borzalom).


Amit még szerettem, az a FUEL, ez egy poszt-apokaliptikus, mad maxos világban volt, bár nem volt multija.


Amúgy életemben most hallom először, hogy a Forzában "az autó gyűjtés a lényeg". :o

2020. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A TDU2 még mindig egész pofás, kb. egy éve leporoltam, hogy megnézzem, játszható-e. Abszolút, ráadásul a kontrolleres irányítása majdnem pontosan olyan, mint a Forzáé, így nem is volt idegen a dolog, emlékszem, amikor Forzázni kezdtem, az tetszett, hogy a TDU-ban megszokott "rutinok" működtek, nem kellett újra tanulni, amit pl. az NFS irányításáról nem mondhatok el..


Szóval én is ezt tudom ajánlani, TDU/TDU2, nem tudom mennyire hozzáférhetők még, de mivel én az eredetimet sem tudom már aktiválni, én is crack-kel tudtam működésre bírni - de legalább a mára szintén megvásárolhatatlan DLC-k (motorok..) használhatók. És hát jön a 3 is „nemsoká”...

2020. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!