Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan játékokat keresek, ami...

Olyan játékokat keresek, ami arról szól, hogy folyamatosan lehet benne fejlődni. Többi lent.?

Figyelt kérdés

Kalandjátékok (pl. Old School Runescape), vagy Farmos játékok (pl. Farm Frenzy 2), vagy ...nem tudom minek mondjam: Dream Car Racing 1

Nem szükség, hogy magyar nyelvű legyen (bár ilyen kevés van), az sem szükséges, hogy online lehessen vele játszani vagy, hogy másokkal. Bár a számok igen is hajtanak engem, mint pl. xp, lvl, ranglista. A célok is hajtanak, bár nem szeretem, ami nagyon nagyon könnyű.

Nem kell, hogy 3D-s legyen, lehet 2D-s is. Lehet olyan is, amiben a játék egyik része ingyenes, másik része fizetős.

NE LEGYEN A TÉMÁJA: Boszorkányos, misztikus, mágikus, harcias, gyilkolós. Autós sem a kedvencem, de hátha beválik.



2020. júl. 27. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Cryofall
2020. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!