Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Várjátok a mafia 1 remake-t?

Várjátok a mafia 1 remake-t?

Figyelt kérdés
Nekem a grafika tetszik,mármint amit videókban láttam, de az már kevésbé hogy néhány szereplőt átírták. Inkább Paulie karaktere zavar, az eredetiben idősebb meg érettebb volt, ebben meg inkább az ellenkezője.

2020. júl. 31. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Szerintem ha remake akkor legyen is remake. Én nagyon várom, hogy mit hoznak ki majd belőle és pozitívan állok hozzá a változtatasokhoz

2020. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Konkretan egy remake-ert sem rajongtam soha.
2020. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Azok alapján amit eddig láttam, semennyire se várom, sőt.
2020. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy klasszikus játék, szerintem megérdemli a remaket. Nálam egyébként egy ramekbe beleférnének olyan újítások mint pl házvásárlás, garázs, ruha csere stb, de a karakterek megváltoztatása már kicsit parásabb, de mindenképp kifogom próbálni.
2020. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos amit eddig láttunk belőle az botrány.

Egy klasszikus meg mindig úgy jó ahogy van.

A kiadott játèkmenet video hemzseg a bugoktól ès ezt a fejlesztőcsapatot ismerve lesz mèg bőven.

Paulie fejère egyszerűen nincsenek szavak...

Senki nem fogja az eredeti èlmènyt újraèlni a sok megváltoztatott karakter/szinkronhang miatt.

Szebb lesz az biztos elvègre eltelt 18 èv,de èn inkább egy új szesztilalom idejère belőtt játèknak örültem volna,nem Tommy törtènetèt lehet elmesèlni.

Egy remake mindig arról szól sajnos,hohy nem kockáztatunk hanem leporolunk ès a cím majd eladja.

Remèlem tèvedek amúgy...

2020. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Várnám, ha nem kéne attól tartani, hogy mekkora bugtenger lesz. Konkrétan a 2-nek a remake-ját akartam kipróbálni, mivel Steamen megkaptam ingyen, mert megvolt a sima, letöltöm, indítanám semmi. Se hibaüzenet, se semmi. utánanéztem forumokon, hát több embernél előfordul megoldás nincs rá...
2020. aug. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!