Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Red dead dedmingtom 2 nem...

Blabla bala kérdése:

A Red dead dedmingtom 2 nem olyan durva mint a Gta 5?

Figyelt kérdés
És az Assasin-nál mennyivel nagyobb korhátárú? Mik a legdurvább jelenetek benne?

2020. aug. 4. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Ez amúgy nem is tudtam hogy érdekel valakit. Ha én játszok egy új játékkal majd kiderül (én így vagyok vele) . Am a Gta 5 se durva. Egy ilyen kérdést szerintem olyan ember tesz fel akinek az anyja ott ül miközben játszik 😂
2020. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Red dead 2 jobb a gta 5nél. Nekem elhiheted
2020. aug. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mind a 3 játékon "18+"-os korhatár van.

A gta 5-ben a legdurvább jelenetek az a pár szexjelenet, illetve amikor azt a külföldi embert kell megkínozni.

A red dead redemption 2-ben is változatos küldetések vannak, illetve számtalan módon öldökölhetsz civileket ott is.

Az assassin's creedekben nem nagyon van lehetőség civileket ölni, illetve ha megteszed szól a játék. Az ac-kben van a legkevesebb brutalitás e 3 játék közül. Habár ott is számos kombóval csinálhatod ki az ellenfeleidet.

2020. aug. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!