Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Azért durva hogy a skyrimban...

Azért durva hogy a skyrimban egy zafírköves aranygyűrűért egy-két ember megkellet lopni vagy ölni,2 perc, s a valóságban egy egész hónapot kell dolgozni, mit szóltok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A valóságban is szerezhetsz 2 perc alatt ilyet öléssel vagy lopással. Csak meg lesz a következménye.
2018. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A valóságban is megoldhatod ennyi idő alatt, csak annak megvan a maga következménye.
2018. okt. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit szólsz ahhoz, hogy a valóságban milliókat rabolhatsz percek alatt, míg a Skyrimban küldetések százait vagy ezreit kell teljesítened hogy hasonló mennyiségű aranyhoz juss?
2018. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit szóltok a player.additem 0000000f 1000000000000000000000 parancshoz? Ez csak a Skyrimban működik! :P


De most őszintén, mi ez a kérdés? Nem szoktam trollkodni, de ezt nem tudom hova tenni. XD

2018. okt. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!