Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerettek LoLozni? Bronz...

Szerettek LoLozni? Bronz Silver környékén valaki? Clashezni szoktatok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Szerettem régebben. Ma már semmi értelmét nem látom, csilivili új hősök és skinek, de a játékélmény már koránt sem ugyanaz. És nem is lesz az SOHA már. S4, S5, talán még S6 ahol nagyon szerettem játszani. Azóta indult el a lejtőn, és ma már kb egy f*s az én szememben. Hónapok óta nem léptem be. Én plat/dia peal support main voltam (Sona, Raka, Janna, néha Lulu, Nami, Morg), és ahogy telt az idő, úgy veszett el ezeknek a champeknek az ereje, ami felé orientálódtam. Ma már minden arra megy ki, hogy minél hamarabb legyen vége a meccsnek, minél előbb sodorjuk le az enemyt, úgy öljük le őket az agyonbuffolt assassinokkal, hogy észre se vegyék mi történt velük. Mire scalelnél egy heal/peal karival, addigra lejár a meccs. Assassin és tank meta van már régóta, ezt el kell fogadni és aszerint tanulni játszani, csak nekem ahhoz semmi kedvem. Mármint, ha nagyon akarnám most is kihúznám minimum platba pár hét alatt. Pickelsz egy rák Nautilus/Thresh/Leona stbt aztán tökmindegy mert tank vagy és ha meg is ölnek, amíg lestunolsz mindenkit addig a te csapatodé az előny. Vagyis hát... Legtöbbször, attól is függ kinél van a 12/0ás Khazix, a 15/2es Zed, vagy 16/3as Diana. Áhh, hagyjuk. Nagyon rühellem már azt a játékot. Fölösleges időkidobás, csak hogy tiltelj egy csomót. KB mint a cigi, függő leszel tőle, és közben mérgezed magad. Kösz, többet nem (cigi sem, de LoL még úgy sem).
2020. aug. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Nem szeretek Lolozni, vannak jobb mobák is.
2020. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Én szeretek, bár még csak bronz vagyok. (Nem játszom olyan régóta)
2020. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Igen a lolnak már s6 óta csak annyi értelme vanhogy 5ös premade csapattal minél viccesebb hülyeségeket csináljunk. (riverteam, all in one lane, ...
2020. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!