Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol jobban minimális...

Miért laggol jobban minimális grafikan a GTA mint magason?

Figyelt kérdés

Van egy nem túl erős laptopom, és észrevettem, hogy amikor magason van a grafika akkor igaz, hogy 30-35 FPS-em van csak, de legalább egyáltalán nem laggol.


Viszont amikor lehúzom alacsonyra akkor 60-70 FPS-em van, viszont 5-10 másodpercenként szaggat egyet a játék.


Ez miért van?



2020. aug. 9. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Toredezett texturak miatt latod olyannak lehet, vagy v sync stb. Fxaa t probald meg bekapcsolni elsoroban. Singleben ajanlott a vsync is szerintem, karod nemlessz belole. Neha okozhat 1-1 nagyobb akadast, de folyamatos lesz a kep
2020. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. aug. 10. 04:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Lag internetes kifejezés, kedves. Az FPS az alacsony. Ha az a bajod (sokan arra is használják, helytelenül).


Ha szaggatásra gondolsz, akkor mondd azt.



A válasz egyszerű: nem bírja a vasad. Az állandó alacsony FPS nél nem veszed észre, ha pl 30 helyett lemegy 28ra.


De 70-ről pl 50-re az már igencsak feltűnő.

2020. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy nem pontos a kifejezés, de mivel írtam, hogy az FPS droppokkal van a gond emiatt gondoltam, gogy senki sem gondol majd a ping miatti akadásra.


Egyébként ugyanezt csinálja a Valorantban is a gépem, hogy alacsonyon 180 FPSről leugrál 25re.

Míg fulloson stabil 70 FPSen fut.


Gondoltam, hogy a kártyával van a gond, csak nem egészen értem ebben a logikán, hiszen ha már alacsonyon van akkor vigye már el stabilan.

2020. aug. 12. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!