Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha majd 2012-be kiadják a...

Ha majd 2012-be kiadják a GTAV-öt Playstation3-ra, akkor várhatunk azon a konzolon szép grafikát? Mert ugye minimálissal de jobb mint az X360, az élsimítás miatt, stb.

Figyelt kérdés
Mert ugye a GtaIV-nek az optimalizálását elb*szták, és a ps3 2007es konzol, a játék meg 2012-es lesz!

2011. dec. 23. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Platform játékokat a legtöbb esetben (sőt szinte mindig) először Xbox-ra írják ki és onnan a többire. A PS3-nak csak az exkluzív játékokban szebb a grafikája. És a GTA V nem hiszem hogy csak PS3-ra lesz. A Grafikában úgyis csak minimális különbésgek vannak. Én pl: Nem látok különbségek egyik konzol játékainak a grafikái között.



De várható szerintem.

2011. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Szerintem ugyanúgy megjelenik pc-re is persze, meg boxra.. am hogy érted, hogy exklúzív játékokba szebb a grafikája ?? meg hh mindig boxra írják ki először? :D - ezt nem is tudtam!
2011. dec. 23. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kell cáfoljam amit itt írtok az xbox teljesen ugyan ott van grafikailag mint a ps3-om. Igaz hogy a régebbi játékoknál még voltak különbségek de mostanra teljesen ugyan az az élmény. Ha ki adják grafikailag sokkal jobb nem lesz egyiken se de valamilyen szinten jobban meglesz csinálva.
2011. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, köszi! :D
2011. dec. 23. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Xbox, ps, egyre megy, nincs teljesítményben és grafikában különbség. Az első meg arra írta, hogy xbox-ra írják a játékokat, mert annak a legegyszerűbb a struktúrája, arra a legkönnyebb programozni (mármint a két konzol közül). Ezért szinte 99%-ban xboxra írják meg az alapprogramot a multicímeknél, és utána konvertálják át ps3-ra.
2011. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!