Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes megvennem a Shadow of...

Érdemes megvennem a Shadow of Mordor-t?

Figyelt kérdés
Nem ismerem egyáltalán a Gyűrűk Urát. Nem láttam a filmeket, nem olvastam a könyveket, tehát teljesen hülye vagyok hozzá. Viszont anno a megjelenése körül kipróbáltam a Shadow of Mordor-t törten, és a játékmenete, a megújuló boss-ok, a harcrendszere, a grafikája tetszett, és most elgondolkodtam, hogy újra neki kéne futni. A kérdésem tehát az lenne, hogy mennyire kapcsolódik a játék az eredeti történethez? Azt tudom, hogy feltűnik pár filmben/könyvben szereplő karakter, de a főbb események mennyire függetlenek az alapsztoritól? Fogom érteni, ha csak így random nekivágok? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2020. aug. 9. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen független az alaptörténettől, bár feltűnik benne néhány szereplője, de tökéletesen érthető anélkül is.
2020. aug. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. aug. 10. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Brutál egy gamma, ne hagyd ki. De csakis a fullos verziót minden dlcvel.
2020. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés, úgy lesz! :D
2020. aug. 11. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nézd csak meg azokat a filmeket. ;)
2020. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!