Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik játèkot...

Szerintetek melyik játèkot vegyem? Az eneba.com ön szeretnèk vásárolni egy 2. Világháborús játèkot. De nem tudom hogy a Battlefield 5 öt, vagy a COD ww2 öt vegyem. Melyiket èrdemesebb megvenni? Coddal mèg nem játszottam, de megvan a bf1.

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 22:00
A kérdező szavazást indított:
COD ww2
Battlefield 5
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A BF5 az egyik legrosszabb a szériából, de még így is köröket ver a COD WW2-re. Az egyetlen pozitívum amit a WW2-vel feltudok hozni az a sztori, ami nem egy nagy durranás, de még így is sokkal jobb a BF5 sztorijánál-nél. Viszont, multiplayer, fegyverek, mapok, játékstílus terén sokkal jobb választás a BF.
2020. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fő kérdés, mi a fontosabb? Single vagy multi? Ha single akkor inkább WWII, annak sem olyan a kampánya már mint a régieknek, de azért nem is rossz, hangulatos. BF V kampány tekintetében viszont kb amolyan egy szombat délután végigfutsz rajta, és annyi.


Multi esetében meg, a BF-et ismered, a V-ben ugyanazt kapod mint az 1-ben, csak más környezet, de a gerinc ugyanaz, ha az tetszett ez is fog, a CoD multija meg inkább a rövidebb, pörgősebb játékmenetre épít. Mondjuk az azért nem mindegy miylen patformra akarod venni, mert PC-n már elég kihalt, konzolokon még simán vannak bőven.

2020. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a multi jó, mivel meg van a bf1 , ès nagyon meg vagyok elègedve, ezèrt inkább a story èrdekel.
2020. aug. 12. 09:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Brothers in Arms
2020. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!