Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO-t akarok játszani, de...

CS:GO-t akarok játszani, de gyenge hozzá a gépem, és meccsbe be sem dob, van esetleg valami MOD hogy menjen?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen a gépem, elég régi..

Esetleg van valami MODE rá hogy menjen?

Vidi kari:Intel(R) HD Graphics



2020. aug. 18. 05:14
 1/9 robiking99 válasza:
Szia, ha a legalacsonyabb beállítások is csődöt mondtak akkor sajna nincs mit tenni. Esetleg ha néznél lowspec beállítós videókat, de inkább update-eld a setupod.
2020. aug. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 robiking99 válasza:
Váááárjunk csak, ez egy laptop (és bocsi, elöbb írtam mint néztem a kérdést így abból indultam ki hogy ez egy gép)
2020. aug. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Semmi, néztem de el indítom a gamet, egyszer már be dobott, de minden lowon, és eszméletlenül laggolt..
2020. aug. 18. 05:50
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem hátha van valami MODE, de akkor Rip
2020. aug. 18. 05:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha eredeti a windowsod a licenszt illett volna kitakarni. Sajnos egy laptop eseteben nem sok mindent lehet javitani.. le lehetne butitiani a garifikat hogy semminek ne legyen texturaja azzal biztosan fpset nyernel, de ezekert vac eltiltast kaphatsz.
2020. aug. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Szinte semmit nem jelent a grafika állítgatása, mivel nem az adja az erőforrás igényt. Processzor kell neki, ami ha nem elég akkor nem tudsz mit csinálni. Modolni meg buherálni nem ajánlott, mert kitiltanak érte, de minimum kiesel a megbízható játékosok körében és játszhatsz a csaló gyerekek ellen.
2020. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Miért nem segítene? egy laptop integrált kártyáról beszélünk.. mind a kettő feladatot a proci végzi el.


"Szinte semmit nem jelent a grafika állítgatása, mivel nem az adja az erőforrás igényt"

Nem a francokat nem.. Minél nagyobb a felbontás annál több videómemóriát igényel. Pár darab modellel bármelyik proci vígan elboldogul, de ha azok minél részeletesebb és minél nagyobb felbontású grafikát kap annál nehezebben. Ezért is kell a videókártya.. noshitsherlock.

2020. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nézz utána, látom van időd és energiád személyeskedésre, akkor a tényeket is csekkold, a CS:GO kifejezetten processzorigényes játék, és a low vagy full grafikai beállítások között alig pár FPS különbség van. Azaz nem lesz előrébb vele, hogy azokat állítgatja.
2020. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi személyeskedés. Az utolsó mondatot magamra írtam. Egy fos E8400 ami 400ft se ér már lazán ment 30fps küröl a benne lévő apuval. Amint vettem egy r7 260xet egyből 60-70 között mozgott az fps, ugyan azzal a gyenge procival..


https://www.youtube.com/watch?v=pqTeU2MITmI

https://www.youtube.com/watch?v=pviAHoJ4Uvo


Én nem hasra ütés szerűen válaszolok.

2020. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!