Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak ilyen FIFA 20 mod(ok) ?

Vannak ilyen FIFA 20 mod(ok) ?

Figyelt kérdés

Kellene egy pár mod nekem FIFA 20-hoz. Nem a grafikáját vagy animációkat, esetleg a játékosok statisztikáit akarom megváltoztatni.


Mivel karrier módban nagyon kevésszer kapok szabadrúgást (tök mindegy milyen nehézségi szinten játszok, már próbáltam mindet. Egyszerűen nem kapok eleget) ezért szeretnék egy modot amivel agresszívabbak és kevésbé pontosak az AI szerelései, hogy több szabadrúgást kaphassak. Vagy egyszerűen az is jó, ha megnyomok egy gombot és kaphatok egy szabadrúgást.


Ezen kívül egy olyan mod is jól jönne, ahol (mint a PES-ben) akár havonta akár az adott meccs után egy picit több statisztika jelenne meg. A mellé lőtt labdák X százalékát mellé, X százalékát fölé, X szalékát kapufára lőttem, vagy a játékosok dribbling pontossága, stb. (Igazából bármi, ami valamilyen statisztika és felhasználható információval rendelkezik)


Valamint ha ezeken kívül tudtok jó modokat (de mégegyszer kiemelném: Olyan modok kellenek, amik a gameplay-t változtatják, nem a grafikát vagy animációkat) akkor meghallgatnám az ötleteiteket. A lényeg, hogy dobjon egy picit a játékélményen.



2020. aug. 22. 14:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!