Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem megy a fifa. De miért?

Nem megy a fifa. De miért?

Figyelt kérdés
A resolution-t átállítottam egy másikra, hogy úgy indul-e, és ha igen úgy jó-e. Elindult, fekete kép aztán hibaüzenet nélkül kidobott. Aztán visszaállítottam a felbontást arra amivel eddig is játszottam (ezzel a felbontással ezelőtt ugye mindig elindult) de ez esetben ugyanez történt most : Elindul fekete képpel, kicrashel, nincs hibaüzenet. Azóta próbáltam más felbontásokkal is, reseteltem a beállításokat, de egyik se jött be. Ugyanúgy fekete kép, hibaüzenet nélkül crashel pár másodperc után. Mi miatt lehet?

2020. aug. 13. 17:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Az sem segít ha rendszergazdaként indítom. :(
2020. aug. 13. 18:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj supportnak ez ügyben.
2020. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Töltöttél le valamit előtte? Most volt windows 10 frissítés pl, ki tudja megint mennyire verte szét a rendszert :D

Újratelepíteni próbáltad már? Hol vetted meg? A legtöbb kliens szolgáltatónál van játékfájl épség ellenőrzés, azt se ártana lefuttatni, hátha valamiért sérült egy vagy több fájl.

Videokártya illesztőprogramot érdemes lenne letölteni egy frisset és felrakni azt.

[link]

Ha mindezzel sem megy, akkor marad a support.

Egyébként az 5. update után rengetegen panaszkodnak, hogy elszáll a játék (csak nekik bent a játékon belül teljesen véletlen szerűen), az is lehet, hogy nem nálad van a gond, hanem megint sikerült egy ilyen igényes játékot kiadnia az EA-nak.

2020. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3


Nem töltöttem le előtte semmit, a frissítés előtt sem működött már, de gondoltam rá, lefrissítettem, de utána (most) sem javult meg.

Újratelepíteni még nem próbáltam, viszont nekem az sajnos időbe tellne, nem olyan jó a netem azért mint a legtöbb embernek. Nem most játszanék vele először, az utóbbi 3 hónapban volt benne 100 órám (persze ez nem sok, de pont elég). A driver a lehető legfrissebb. A support..Meg tudnám próbálni, de nem tudom mennyire tudnának segíteni.

2020. aug. 13. 19:46
 5/5 A kérdező kommentje:
A reinstall, repair, update game semmit nem tett jobbá.
2020. aug. 14. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!