Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends ranked?

League of legends ranked?

Figyelt kérdés
Hello! Ha pl van egy full alap 30as szintű unranked friss accod, azt mit néz rajta a rendszer, hogy ha játszik, és mégis belooseol mondjuk 5öt a 10ből a másik 5 meg win, de mégis platba dobja meg ilyenek. Ezen mit néz a rendszer? Pl nekem is volt pár accom ahol mindig silverbe dobott, egyszer gold 4,azóta lesz.rom az új acc húzást... Szerintetek? A smurfok hogy csinálják meg ezt? Hogy ne silverből kelljen hetekig buzálni a platba meg ilyenek? Meg amúgy most platos vagyok20 meccsből 3at nyertem, ez normális? Egy csomószor kiafkolnak 10. percbe, meg spanmelil az ff-t, meg írják a chatbe is. Az ideg szétkúrál már. Köszönöm.

2020. aug. 23. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Tyu megnehezítetted a dolgom a helyesírással. Silver után nem a plat jön hanem a gold. Ranked lvl 70 alatt érzelmetlen mert csak 9 évesek játszanak. Szerintem plat helyett vasat akartál írni de nem tudom. Nem hinném hogy tíz ranked után már átjutsz vason bronzon silveren aranyon.
2020. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de vicces valaki hogy ragjam ki a csutkajat
2020. szept. 11. 05:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Platba nem dobhat be a 10 ranked játék után. Max gold 4
2020. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!