Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA 3, Vice City, San...

A GTA 3, Vice City, San Andreas miért ilyen drágák steamen?

Figyelt kérdés

3508 forint egy 15-20 éves játékért elég durva.

A IV megér annyit, de egy sa szerintem nem. Régi játék, és bárhol le lehet torrentelni.

A GTA San Andreas 2000Ft, a Vice City 1000Ft, a III-at meg ingyen adnám..

Azt se értem, miért vannak egy áron, hiszen annó a GTA 4, és a GTA IV EFLC között is volt árkülönbség.



2020. aug. 24. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
"Régi játék, és bárhol le lehet torrentelni." Hát fiam, ezzel a hozzáállással nem is csoda hogy drágának találod... 3500 FT szerintem nem sok értük(kivéve a GTA 3-ért). San Andreas és a Vice City is remekművek, megérnek ennyit(szerintem még többet is). Manapság minden sz.rért elkérnek ált. minimum 10-20 eurót(3500-7000FT) amik tartalmilag még ezen GTA-k közelébe sincsenek. A kor meg nem számít. Én vettem hasonló árért 1 20 éves játékot is 6 euróért már, mivel szerintem megéri az árát. Sajnos pont az ilyen magyar "Torrent-elni bárki tud" hozzáállás miatt nincs már se a Sims-hez se a Fifához felírat/szinkron...
2020. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3.500Ft akkor is sok, és szubjektív kinek mi remekmű.
2020. aug. 24. 09:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy multiplayerük, és steam achievmentük sincs.
2020. aug. 24. 09:31
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Rendben, a remekmű fogalom szubjektív. De a 3500 Ft szerintem akkor sem sok értük. Ha azt nézed hogy ma már az early acces játékokat is 10-15 euróért adják, amik még tele vannak hibákkal(és multiplayer sincs bennük). Ehhez viszonyítva a régebbi GTA-kért nem is olyan sok az a 3500. Igaz nincs multi benne, viszont tartalmilag sok mai játékot elvernek.
2020. aug. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
És nem ér meg annyi? Ha az ember elszórakozik vele 20-30 órát minimum beletehet, azért meg aztán végképp nem sok.
2020. aug. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!