Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az lenne a problémám hogy...

Smokyee kérdése:

Az lenne a problémám hogy megvettem steamen a gta san andreast?

Figyelt kérdés
Meg vettem az eredeti gta san andreast és nem tudok multiplayerezni letöltöm a samp-ot és nem engedi feltelepíteni eredetileg C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\GTA San Andreas\ ide akarja telepíteni de nekem nem itt van a játék hanem D:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Grand Theft Auto San Andreas és amikor kiválasztom ezt a mappát nem engedi okét nyomni valaki segítsen ha tud valaki valamit az írjon kösz :)

2014. jún. 21. 00:57
 1/4 anonim válasza:
Próbáld meg hogy megcsinálod ezeket a mappákat: "C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\GTA San Andreas" és amit betelepít a "GTA San Andreas" mappába azt átmásolod a "D:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Grand Theft Auto San Andreas " mappába. Lehet hogy fapados megoldás de elég sok programnál működik a dolog
2014. jún. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem engedi a C re sem telepíteni nem lehet az install gombra kattintani :S
2014. jún. 21. 01:28
 3/4 anonim válasza:

a követekzőt találtam egy ezzel kapcsolatos oldalon:


Please Note:


-SA-MP requires GTA:SA (DVD game for PC) v1.00 US/EU.

-Version 2.0 of the DVD version can be downgraded to 1.0 using a third-party patch.

-The Steam and Direct2Drive versions of GTA:SA are not currently supported and cannot be downgraded.


itt egy oldal ami segíthet: [link]

2014. jún. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már sikerült megoldanom köszönöm :)
2014. jún. 21. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!