Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kamion szimulátor játék?

Kamion szimulátor játék?

Figyelt kérdés
Olyat keresek amelyikben a trailerek tengelyei is forognak. Tudnátok ilyet?

2020. aug. 25. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
big rigs over the road racing
2020. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted hogy a trailer tengelyei is forognak. Ez kb minden játékban evidens, hogy a kerekek és a tnegely forog :D
2020. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóhoz csatlakoznék, mivel játszol, ahol ilyen nincs, vagy mért pont ez a lényeg? Minden esetre legnépszerűbb játékok az Euro Truck Simulator 2 és az American Truck, ezt egy csapat csinálja....mivel magyar vagy így az Euro Truckot ajánlom!
2020. aug. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a forgózsámolyos pótkocsira gondolt, ahol valóban forog a pótkocsi egy tengelye, nem mondta a kérdező hogy melyikre gondol szóval a 2. eléggé befürdött a böszmeségével :D
2020. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Rá kell csatlakoztatni a levegőt a pótra, akkor nem álló kerékkel fogod végigradírozni vele a tájat. :D
2020. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
válaszolni el is felejtettem csak a hülye válaszokat olvasgattam, szóval az Euro truck simulator 2 ben van ilyen úgy tudom, az újabb DLC-k trailerében legalábbis láttam ilyet anno de hogy melyikben már nem emlékszem :D
2020. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hülye kérdésre hülye válasz okostóni, akkor írja ki azt, hogy forgózsámolyos.


"trailerek tengelyei"


Még ha egy tengelyt ír, akkor sem sok utalna a forgózsámolyra, így meg hogy tengelyei, főleg nem, szóval kicsit vegyél nyugodtan vissza.

2020. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!