Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Epci Games Launcher újra...

Help me please kérdése:

Epci Games Launcher újra letölti a játékot automatikusan ami már a gépen megvan. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy picit bonyolult lesz, de próbálom minél érthetőbben leírni ami történ.


Egy játékról van szó, ami rajta van a gépemen, de ha megnyitom a Laucnhert akkor az automatikusan újra leakarta tölteni teljes egészében a fájlt.


Tegnap reggelre letöltöttem a Remnant: From the Ashes-t Epic Games-ről. Haverommal este egy pár órát eltöltöttünk a monitor előtt a játék miatt és mikor befejeztük kaptam egy értesítést jobb alúl (win10) hogy jött egy patch ugyan ehhez a játékhoz. Mondom jó majd holnap reggel ami már a mai napra esik, letöltöm.


Itt történt a gond:


Ahogy indítanám a játékot azt írta, hogy le kell tölteni az updatet. Vagy valami ehhez hasonló felíratú ablak ugrott elő AMI 36 GB-ot írt. Megnéztem a (D:) lemezt és ott volt teljes méretében a játék ami szintén 36 GB.


Szóval ez így miért?


Ha az asztalon próbáltam elindítani, akkor egyből bedobott a launcherbe és leakarta velem szedetni azt a nagy méretű fájlt,DE itt is volt egy vicces dolog.. Ha beléptem (D:)-n Remnant: From the Ashes mappájába és onnan indítottam el akkor rendesen bedopott a játék lobbyba..


Ez is érdekes nem?


Lehet, hogy ez egy kis dolog, de nálunk a letöltés 11mbit/s(1.5mb/s). 8 órába telik letölteni.


Nem tudom őszintén ez milye bugg ha lehet ezt annak hívni, de én nem értem mi történt itt. Ez most olyan mintha Steamen van egy játékod pl.: pubg és hogyha játszani szeretnél vele újra le kell töltened.


Szerintetek valami ssd/hdd hiba van a háttérben?

Veletek előfordult mér ilyen?



#letöltési probléma #Epci Games Launcher
2020. aug. 27. 11:13
 1/1 A kérdező kommentje:
Megoldódott
2020. aug. 28. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!