Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A black desert mobile ban,...

A black desert mobile ban, miért néz ki másképp a karakter, mint mikor megtervezed?

Figyelt kérdés

Az elején tök jól megtervezem, variálok a hajával is meg minden, elindítom és ilyen zöld ruhába szaladgál a varázslónőm meg kalapba.


Szoval hogy lehet úgy menni ezzel ahogy megcsináltad az elején?


Vagy hogy van ez? Droppol itemeket, de nem tudok válogatni, stb..



2020. aug. 29. 02:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehet levenni ezt a kalapot?! :D
2020. aug. 29. 02:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem játszottam a mobile-van csak az online-al de szerintem amire gondolsz azok skinek, a játéknak nincs sok különböző ruhája amiket felveszel csak vehetsz cosmetic ruhákat ami a normál felszerelés fölé megy a karakter kreálásban csak megnézheted hogy pl milyen ruhák vannak rá, néhány ruha más színű de kb ugyanolyan (amiket lootolsz) ami változik az a boss gear meg ha ott majd lesz akkor a blackstar
2020. aug. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem, én sem vagyok egy nagy telós gémer, vice city után ez a második telos gémem.

itt bakker, eleve alig látni valamit a mikrotranzakcióktól.


Az elder scrolls onlinet nyomom mmo ban ps4 en, csak gondoltam kipróbálom ha már viszi a telefonom..


Háááát..


Kreáltam egy varázslócsajt, sokat szoktam időzni a character creationba egy hosszú gémnél, itt sem apróztam el.


Ki lehet választani a haját, ruháját, stb, stb.. Elment egy óra, na. :D


Aztán jött a meglepetés hogy elindult ilyen zöld posztó ruhában kalapban.


Amit nem lehet levenni, rámegyek hogy unequip és ugyan ott van.


Az a ruha meg nem tudom hol van amit alkottam.


Mentem vele egy darabig, de mondom alig látni a játékot a mikrotranzakcióktol, droppolt pár ellenség ruhákat, de az inventoryban felveszi a legerősebbet és kész, nem találok semmit amit megszereztem, nem tudom módosítani, még a kalapot se veszi le :D


Ha itt ilyen alap dolgokért fizetni kell hogy ruhát váltsak, vagy valami, akkor elég is volt, talán konzolra megveszem ott biztos normálisabb, de most elég az ESO is, köszi a válaszod! :)

2020. aug. 29. 03:22
 4/9 A kérdező kommentje:

Le kellett törölni sajnos, mert este ráraktam a telót a töltőre, és ugyanúgy 50%on maradt.

Vserébe viszont jött pár Black desert reklám, tehát hiába lépsz ki, zabálja az akkut tovább valamivel.

2020. aug. 29. 14:05
 5/9 anonim válasza:

A hátizsákra kattintasz bal alsó sarokban options és leveszed a pipát a helmet-ről.

A ruha pedig azért nem olyan mint karakter kèszítèsnèl mert amit ott kiválasztasz azok outfitek.Nyilván nem fogsz kapni alapjáraton.😁

2020. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Nyílván"? :D


mindegyik MMO ban van normális loot, itt meg csak venni lehet.

Akkor minek van benne ruha szerkesztés, ha úgyis egyformán indul mindenki. Legalább loot lenne ebbe benne, de má töröltem, és a kérdés sem aktuális.


Inkább játszom Elder scrolls Onlinet, ott legalább vannak normális lootok in-game.

2020. okt. 2. 12:49
 7/9 anonim válasza:
Tipikus nem tudok mibe belekötni ezèrt jól oda nyelvtan trollkodok egy èkezet miatt.🤣
2020. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem lettèl maxos 5 perc alatt ezért bedurciztál és törölted.Jól kibasztál velük.🤣🤣
2020. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, koreai mmokban általános hogy a ruhák csak pénzért vehetőek meg, de a grindolás és a jó itemek kifarmolása nem kerül pénzbe. A "ruha szerkesztés" az elején nem azért van hogy kiválaszd melyiket akarod hanem hogy megnézhesd miben hogy nézne ki a karaktered (mind csak hogy lásd milyen lesz/lehet és portré készítéshez)
2020. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!