Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Telefonon ti meddig bírtok...

Telefonon ti meddig bírtok MMO zni? Normális az ha egy óra Black Desert Mobile után lemerül (max settingen) a szinte új Huawei em?

Figyelt kérdés

3000mAh az akku.

Én ha nekiülök Játszani ps4 en pl 10-15 órákat szoktam egyhuzamban ESO zni.

Az meg gondolom hazavágja az akksit ha játék közbe töltöd(?)


Egyébként úgy is merítette az aksit hogy nem játszottam vele, felraktam töltőre reggelre ugyan úgy 50%on állt, viszont jött egy csomo Black Desert ajánlat, üzi..



2020. aug. 29. 15:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nos kerdezo, lehet hogy en tobb ideje jatszom mind ahány eves vagy te, de nekem is durva tulzas amit csinálsz.

Sok évet mmo-ztam, es igenis 10 orat csak a gep elott rohadt egészségtelen.

Konnyu mas gyarba kuldeni mig teged a szuleid tartanak el.

Mellesleg a kérdésre: egy eroforrasigenyes alkalmazás, ráadásul magas grafikai beallitasokkal még szép hogy 1-2-re leszivja az aksit.

2020. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem tartanak el, 35 vagyok, egyszerűen csak van időm+pénzem.


Nem életvezetési tanácsokat kértem. Please azokat tartsátok már meg, hogy jön itt bárki ahhoz hogy bárkinek megmondja hogyan éljen, meg találgatóztok itt, beteg emberek.


Az egyik szülők már rég halott, a másikat meg én tartom el.

2020. aug. 31. 20:52
 13/20 A kérdező kommentje:

*egyik szülőm.


Na légyszíves fejezzétek be!

2020. aug. 31. 20:54
 14/20 anonim ***** válasza:
Szabad forum, mindenki leírhatja amit akar, na kíváncsi vagyok kibírod hogy nem reagálsz?
2020. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

de egy gémernél 10 óra játékidő egyhuzamban teljesen normál.

Egy 14-20 evestol meg elhinnem hogy komolyan gondolja, de 35 evesen mar elegge durva ez a kijelentes.

Mondom ugy hogy 20+ eve jatszom, es a tobbi gamer ismerosom akik szinten 35 felettiek, egyetertenenek velem.

A kerdesedre meg mar kaptal valaszt.

11# voltam.

2020. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Fordítva ülsz a lovon, ez nagyonis kötött témájú topic, ami a Black Desert Online rá irányult, hogy normális e a fogyasztása. A választ megkaptam.

Köszönöm szépen, azóta töröltem is a játékot, azt is leírtam, ennek ellenére(!) kapom mindig az értesítőt hogy jött válasz, megnézem, és már a szüleimnél tart valaki, akik közül az egyik már nem él.

Adjatok ki önsegítő könyveket vagy mittomén :), de ez a kérdés itt már megoldódott.

(Black desert Mobile)


Na, köszi a válaszokat! :)

2020. aug. 31. 21:13
 17/20 A kérdező kommentje:

Egyébként még annyi, hogy nem emlékszem hogy olyat írtam volna hogy naponta 10 órát MMO zok. A kérdésben is benne van,


"ha nekiülök játszani"


Olvasást kellene gyakorolni néha.. :)

2020. aug. 31. 21:16
 18/20 anonim ***** válasza:
Azt irtad privátban nem reagálsz rá, ha írok valamit.
2020. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. aug. 31. 21:26
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem is allitotta senki hogy naponta jatszanal.
2020. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!