Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Telefonon ti meddig bírtok...

Telefonon ti meddig bírtok MMO zni? Normális az ha egy óra Black Desert Mobile után lemerül (max settingen) a szinte új Huawei em?

Figyelt kérdés

3000mAh az akku.

Én ha nekiülök Játszani ps4 en pl 10-15 órákat szoktam egyhuzamban ESO zni.

Az meg gondolom hazavágja az akksit ha játék közbe töltöd(?)


Egyébként úgy is merítette az aksit hogy nem játszottam vele, felraktam töltőre reggelre ugyan úgy 50%on állt, viszont jött egy csomo Black Desert ajánlat, üzi..



2020. aug. 29. 15:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, mi lehet ez a játék (nem vagyok nagy mobil-gamer), de ha egy app -ot nem használok, akkor bezárom, pláne ha ennyit fogyaszt még háttérben is (egyáltalán minek fut egy játék a háttérben?), illetve tolja az értesítéseket feleslegesen agyba-főbe...


Gondolom a vadi új Huawei -eden is van akkumulátor kímélő, amivel beállítható (pláne a játékokra), hogy háttérben ne fusson egy adott app és lehetőség is az alkalmazás (teljes) leállítására (bezárás vagy kényszerbezárás esetleg kényszerített leállítás néven emlegeti néhány teló az alkalmazáskezelőben).


Ha tényleg ennyire meríti a játék a mobilt, az azt jelenti, hogy a játék a hardverrel együtt 3000mAh -t fogyaszt (több, mint 2000mAh fogyasztás csak a játéknak + a teló többi funkciója = 3000mAh), akkor nagyon komoly optimalizációs gondok lehetnek a játékban, vagy eleve nincs meg az akkuban a névleges 3000mAh kapacitás és a játék ebben az esetben nem is fogyaszt több ezer mAh -t.


Tudni kellene, mekkora a játék fogyasztása (nézd meg az alkalmazáskezelőben), aztán meg lehetne mondani, hogy a játékkal van -e gond vagy a mobilod akksijával...

2020. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Letöröltem közben, és szépen visszaált a rend.

Köszi azért! :)


Olvastam fórumokon hogy igen, ilyen egy, másfél órát tudnak vele játszani míg 100 ról lemegy 0 rá az akksi.


Végülis a legszebb konzolos game, szépen is fut, csak aksizabáló.



Minden esetre ha mégegyszer felteszem (mert tényleg durván szép, megfogadom a tippjeidet, és kilövöm a nem használt papokat, ezt is éjszakára! Köszi! :)

2020. aug. 29. 18:39
 3/20 A kérdező kommentje:
*0-ra
2020. aug. 29. 18:39
 4/20 A kérdező kommentje:
*nem használt appokat , ez mondjuk szándékos volt :D
2020. aug. 29. 18:41
 5/20 A kérdező kommentje:

Bocsika utolsó, de egy gémernél 10 óra játékidő egyhuzamban teljesen normál.


Én például 10 órát dolgozni tartok baromságnak. Ezért úgy alakították hogy ezt az időt játékra fordítom. Mellette ugyanúgy élek mint bárki más.


Lehet többet élek, több világban mint te, okoska :)


Menj a gyárba 12 órázni! :D

2020. aug. 30. 04:23
 6/20 anonim ***** válasza:
Te bajod ha ezt normálisnak véled.
2020. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Még mindig folytatod az anonim kötekedést? Mivel törölték a kommented(és ebből sem értesz!) , amire válaszoltam már hogy igen, 10 óra az normális egyhuzamban egy gémernél, pláne MMO nál így most újra elmondtam.


Egy MMMO nál 10 óra egyhuzamban teljesen normális. Főleg az elején míg nincs fast travel, csak az utazással élménynek több tíz percek..


Az ESO ban volt egy quest is amit egy órán át csináltunk :)


Te bajod ha ezt nem érted.

Én nem szólok bele senki életébe, ugyan ezt várom el.


Kérdeztem, válaszoltak.

Senki sem kíváncsi rád ebben a topicban. (ami lezárult)


Tedd ki kérdés formájában, ha nekem nem hiszed el hogy 10 óra az normális játékidő, főleg egy MMO Nnál. Vagy nézz Yt videókat.


Szervusz.

2020. aug. 30. 12:56
 8/20 Kedves Vezető ***** válasza:

Aki nem gémer, annak hiába magyarázod.


Akár egy mocskosabb Dark souls/Bloodborne főellenséggel is elmehet több óra


A Black Desert meg pay to win.

Talán jobban is jártál így.

2020. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Jó, akkor okoskodj tovább, majd pár év múlva gerincferdüléssel meg szódásszifon szemüveggel is jó lesz arra gondolni, hogy normális a 10 óra. :D
2020. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az meg hogy törölték csak neked jó, legalább nem látják, hogy milyen alpári a stilusod valójában.
2020. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!