Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Claude a Gta III főhőse néma?

Claude a Gta III főhőse néma?

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 12:44
 1/10 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
74%

Az jó kérdés, hogy vajon fizikailag képtelen e a beszédre, vagy csak ennyire szófukar. A Rockstar semmit nem nyilatkozott ezzel kapcsolatban, szóval fene tudja...


Ha tud beszélni, de nem teszi akkor kb Jason Statham beszédstílusával és hangorgánumával tudnám elképzelni, csak persze amerikai és nem brit akcentussal :-) Akár az is lehetséges, hogy az átvezető beszélgetések nekünk nem mutatott részeiben off-screen dumál a megbízóival, és csak amiatt nem mutatják ezt mert így rövidebbek az átvezetők és elvileg a játékos könnyeben azonosul vele ha nem szólal meg. A totál semleges külseje és öltözködése illetve a névtelensége is arra szolgál, hogy te mint játékos jobban bele tudd élni magad a helyzetébe, bármilyen is vagy.

2020. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
A játék első cutscenejében torkon lövik, innentől szerintem egyértelmű.
2020. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Anno ez viszonylag divatos volt abban a korszakban, mármint a játékvilágban, hogy több olyan főszereplő volt, ami egy mukkor sem szólt, a leghíresebb talán Gordon Freeman.


Nem tudom mi a fő oka a dolognak, de szóval nem példa nélküli a dolog.

2020. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát én arra nem láttam sehol közvetlen jelenetet hogy trkon lövi pont, lelövi az igaz, de nemderül ki hogy hol találják el.
2020. szept. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
73%

Sokak szerint tényleg torkon lövi az ex csaja, de igazából az intróban nem látni, hogy pontosan hol éri a lövés. Szóval nem tudom ez hivatalos infó lehet e vagy csak utólagos rajongói magyarázat.


A San Andreasban még nem volt torkon lőve, de ott sem szól egy büdös szót se. És CJ is mint ,,mute asshole" hivatkozik rá :-)

2020. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen a de a gta SA előbb játszódik mint a gta III.
2020. szept. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Épp ez benne a lényeg, hogy már ott is néma volt. :D Pedig ott még 100%, hogy semmi baja nem volt, vagyis hogy nem lőtték torkon.
2020. szept. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokak szerint néma volt.

De ha pl vízbe megfullad, vagy lelövik add ki ilyen áucs hangot néha a skin. Szerintem csak a R* nem fektetett abba annyi energiát, hogy szikronja is legyen/ vagy divatot akartak teremteni.

2020. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Elég volt az, ha hangosan bólogatott, mikor kiadták neki a munkát. 😂
2020. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
80%

#8: Szerintem biztosan szándékosan nem szólaltatják meg, mert ha csomó huszadrangú mellékszereplőnek adtak hangot, akkor miért pont a főhősnek nem?


#9: Erről a,,bólintottam idesapám" székely vicc ugrott be😂

2020. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!