Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem olyan népszerű a...

Miért nem olyan népszerű a Pokémon GO napjainkban, mint 2016 nyarán?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 évben sokat fejlődött a játék. A 4 évvel ezelőtti állapotához képest kiugróan magas fejlődést mutathat fel a játék. Sokkal élvezhetőbb, használhatóbb, sokoldalúbb a játék napjainkban, mint 2016 nyarán, mégse játszanak vele annyian. Ez mitől van?

2020. szept. 17. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mert minden divatjatek veszit az erdeklodesbol idovel.
2020. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

2016-ban mindenki felpattant a hype-vonatra, aztán hamar kiábrándult az - akkor még - eléggé "kezdetleges" játékból.


Most már nem akarják kipróbálni az új, javított verziót.

2020. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez szinte mindennel így van, akkor divat volt, mára nem.
2020. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Pontosan le is írtad az okát... mikor kiadták a játékot, egy értelmettlen kezdetleges semmi volt... sehová nem vezetett, semmi célja nem volt... az egyetlen egy varázsa a kiterjesztett valóság volt semmi más,m énbis a miatt cseréltem le akkor az akkor már 6éves telefono., hogy tudjam vele tolni...

De hiányoltam belőle a multiplayert... és mivel haverjaim közül senkit nem tudtam rávenni,m így én is szép lassan abbahygytam, ráuntam... most milyen? Miben változott? Van bármi értelme? Érezném, hogy haladok benne valahova, ha játszanék?

2020. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4: Most sokkal multiplayerebb, mint volt 2016-ban. 40-es szinten túl is van mit csinálni.
2020. okt. 4. 10:11
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon hamar válik unalmassá, hogy ugyanazokat a pokemonokat kapkodod el, cirkulalisan, 15-20 db váltakozik.

Gymezés se nagy durranás, illetve a raidelés is csak egy ideig jelenthet kihívást.

Aztán ott van az, hogy van rengeteg hiba, ami a mai napig nem lett normálisan megoldva( csalók, pl) a PvP sokszor katasztrófa, bugos, igazságtalan.

2020. nov. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6: Rendszeresen vannak új pokémonok, eventek. Például idén december 1-jén jött be a Kalos régió és a pokémonjai.


A raidelés 1,5 év játék után is kihívást jelent számomra. (Mivel falun lakom nehéz összeszedni csapatot 5*-s raidekre.)


Ha nem ilyen lenne a PVP, akkor túl unalmas lenne. :P

2020. dec. 3. 07:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hamar meg lehet unni. Kb ugyanazokat csinálod, fogod a szörnyeket, harcolsz, raid-elsz. Pár hónap alatt el lehet veszíteni az érdeklődést. Még akkor is, ha a meglévő 600 poke mellé még csinálnak 5-10 újat.


2016-ban azért volt felkapott, mert újdonság volt. Aztán hamar le is csengett.

2020. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az okok:


-eleinte nagyon gyorsan, aztán rohadt lassan lehet fejlődni


-a játékon belüli mikrotranzakciók, amiket megkerülni időigényes


-a wifi lefedettség még nem az igazi, így sok helyen nem tudsz játszani


-ha olyan helyen laksz, ahol nincs emlékmű, ott kb nincs pokestop. Kertvárosban, vidéken elég lelombozó.


-a raidelés csak akkor igazán jó ha van pár haverod akivel lehet együtt menni rendszeresen


-ugyanez a baj a questkkel, van pár amit kb lehetetlen megoldani ismerős aktív segítsége nélkül.


-túl sok energiát és tárhelyet zabál

2020. dec. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Amiket az előzők írtak, de én pl. a csalók miatt hagytam abba.


Pl. ott vagyok este egy elhagyatott parkban, sehol egy lélek egy kilométeres körzetben (max 1-2 kutyasétáltató öregasszony), de a pokémat 2 perc alatt kilökik a gym-ből, és megjelenik helyette rögtön 6 másik poké.


Vagy a PvP alatt az ellenfél mindig levágja a netjét, nekem azt írja hogy weak connection és semmit se tudok csinálni, ő közben feltölti a támadást és már nyert is.


Na az ilyenek miatt ment el a kedvem. Sajnos ingyenes játékoknál ez van.

2020. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!