Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szoktatok olyat csinálni,...

Szoktatok olyat csinálni, hogy amikor játszasz valamilyen játékkal, akkor más játék soundtrackjait hallgatod? Csak szerintem ilyen jó ez így?

Figyelt kérdés

Nagyon hatalmas élményt ad így néha, leírok néhány játékot, amivel játszom, és hogy melyik játék soundtrackjait hallgatom játék közbe:



-Bioshock infinite (crysis 3 zenékkel nagyot dob),

-Far cry 4 (Tomb raider 2013 zenékkel),

Alice madness returns (crysis 2 zenékkel, azta k. élet, eskü valami hatalmas élmény ezt így játszani),

Ac black flag (medal of honor European assault zenékkel)


És ti?



2020. okt. 17. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Cyborg soundtrack tetszett a legjobban. Az egy régi netes játék ahol egy piros latex rucis kyborg csajszival kellett menni, a zenéje asszem egy régi f-zeros játék zenéjének a metál feldolgozása. Talán Big Blue a szám címe. Ha olyan játékot jászok aminek nincs saját zenéje vagy csak valami alap zaj akkor a Cybor soundtrackot szoktam hallagatni. Például a régi Doom játékok esetében.
2020. okt. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Rocket Leaguet szoktam más zenékkel játszani. Megnyitva hagyom a youtubeot és úgy. Viszont én filmzenékkel. Brutál hangulatos tud lenni a Predator 1-2 soundtrackjével, az 1976-os King Kong-éval, Alien 1-el.
2020. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!