Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Overlord vs Overlord Raising...

Overlord vs Overlord Raising Hell?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy mi a különbség a 2 játék között. Azt tudom hogy a Raising Hell az kiegészítő/folytatása lenne elvileg. Viszont néztem gameplay videót és mind a kettő ugyanúgy kezdődik. Szóval kérem valaki el tudná magyarázni miben tér majd el a Raising Hell?


Értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2020. okt. 23. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Raising Hell magának az alap játéknak a küldetéseihez is ad plusz dolgokat, ezért kezdődik ugyanúgy.
2020. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tehát lényegében ugyanazt a story-t(+az extrát a Raising-ből) játszom végig a Raising Hell-ben mint a "sima" első részben csak némi extrával? Jól értem?
2020. okt. 23. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de plusz pályák is.
2020. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor elég ha csak a Raising Hell-t veszem meg és az alap első játékra nincs is szükségem a teljes élményhez?
2020. okt. 23. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy kiegészítő, szükséges hozzá az alap is.
2020. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hmmm... én úgy olvastam hogy önállóan is játszható, de akkor megveszem az első részt is. Köszönöm szépen a segítséget. :)
2020. okt. 23. 12:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod. A Steamen az van, hogy kell hozzá az alap is, de lehet, hogy te más verziót látsz.
2020. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, érdekes. Megnéztem én is Steam-en most(ott vettem meg most a 4 az 1ben csomagot) és valóban azt írja hogy kell az alap is. Ellenben ahol tegnap olvastam játékról azt írta alap nem kell... érdekes. :D Na mind1, mind a 4 része meglett véve szóval elakadás nem lesz vele, se így se úgy. Még egyszer köszönöm a segítséget a gyors válaszaiddal. :)
2020. okt. 23. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!