Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Overlord játékkal néhány kérdés?

Overlord játékkal néhány kérdés?

Figyelt kérdés

Steamen, tegnap elkezdtem vele játszani. Eljutottam nagy nehezen valameddig, nem értek semmit belőle. Nem történetileg, hanem, hogy hova kell menni. Ide is lehet, oda is lehet, de aztán már el is tévedtem. Egy térkép az nagyon jó jönne, de hát nincs.


Kérdések:

A forge-nál csak a Steel fegyverzetek lesznek, vagy lesz még más is?

A pénzzel mit lehet kezdeni? Mert lehet fegyverzetet csinálni, de csak Steelt.


Utánanéztem az Overlord részeknek. Van még a Raising Hell, ami kiegészítője az 1nek.

Illetve van még a 2, amiben már térkép is van.

Megéri megvenni valamelyiket?


+1

Elakadtam egy helyen. Ilyen fa van, amiről a pajzsot le kell ütni. 3 megvan a 6ból. Toxic minionok megvannak. Lehet még menni másik helyre, de ott víz van, és az meg nincs meg. Esetleg ha ezt tudnátok?


2017. aug. 31. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:

forge-hoz kell az üst, 3 van a pályán, az elsőhöz kellenek a tűz minionok, egyhez a zöldek, egy másikhoz meg a kékek.


Pénz a cuccok fejlesztéséhez kell, de az még ráér.

Én tipikusan páncélt fejlesztettem (2. és 3. üsttel), amibe tonnányi zöld pontot (zöld miniont) raktam bele, mert akkor automata hp reg-ed lesz, szóval kb halhatatlan a kari ha nem agy nélkül rohansz be mindenhova. A zöld "lélek" farmolásához tökéletes a bázisod dungeon-ja, ott különböző ellenfelek ellen lehet harcolni, bepipálod/kiválasztod a zöld bogarakat és lehet is gyilkolni őket.


A 2-ben már az első részben megfogant gyermeket irányítod kiskorától (tutorial) és felnőve (rendes játék). Ha tetszik az első, akkor érdemes megvenni azt is egy leárazás keretén belül.


A vízi (kék) minionokat pont úgy szerzed meg, mint a zöldeket vagy pirosakat, pár darab mob hozzád csatlakozik, végigmész egy pályarészen és megmented a várukat/szaporodóhelyüket. Pontosan hol merre kell bemenni, passzolom, régen játszottam már ki.

Szerintem most az Oberon roots-nál jársz, ott lesz meg a kék minion is.

[link]

[link]

2017. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!