Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen hosszú a Witcher 3 játék?

Milyen hosszú a Witcher 3 játék?

Figyelt kérdés

Tudom, nagy különbségek lehetnek benne. Csak érdekel, hogy még mennyi van benne a számomra.


Most 150 órám van benne. Skelligén vagyok. Az előző helyeken minden ki van pucolva. Itt is már csak a tengeren és kis szigeteken vannak felfedezni való dolgok. Sidequestek kitolva, és nem is találok újakat. 2 van még hátra, amihez nem vagyok elég magas szintű. Gwentezni nem szoktam.

A main story most ott tart, hogy beszélnem kéne Yenneferrel az erdőbeli robbanásról.


Innen kérdezem, hogy sok van-e még hátra, vagy lassan kezdjek új játékot kiszemelni.


Továbbá 26-os szintű vagyok, és látom, hogy lehet még hova fejlődni. Csak azt nem értem, hogy miből, mivel mint mondtam, már látszólag a nagy részét a mapnak kitakarítottam, valamint nem értem, hogy mihez kezdek majd később a nagy szintemmel, hiszen már alig van küldetés. Vagy később újra lehet őket majd játszani?



2020. okt. 23. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A storyból még elég sok hátra van, nagyjából a fele. A játék második felében egyébként elég nehéz a fejlődés, ugyanis a legtöbb küldi és ellenség kisebb szintű nálad, ezért kevesebb tapasztalatot kapsz. A játékban elég sok "elrejtett" mellékküldi van, amit elég nehéz megtalálni, ezeket én is csak Google segítségével találtam meg. Nekem úgy hogy szinte minden küldit megcsináltam, az egész mapot kitakarítottam, és gwenteztem is, kb. 250 órám van a játékban.
2020. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2020. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dlc-kel eggyütt 200+ óra.
2020. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
150 óra? Nekem 118,4 óra volt a 2 kiegészítővel együtt. Amiben benne van a sztori, legtöbb mellékküldetés. Kérdőjeleket nem gyűjtöttem (szerintem minden játékban csak időpazarlás) és gwnet-ezni se gwent-eztem. Amúgy én megszakítottam Kaer morhen-nél, egyszerűen meguntam. Talán 1 hónap után fogtam neki, akkor már sikerült végigjátszani. Kicsit unpopular vélemény, de szerintem kicsit túlértékelt a játék.
2020. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: való igaz, ennyi idő után már érezhető a repetitív játékmenet, de mégsem zavar annyira.


Két dolog. Ha már egy játékért fizetek, elvárom, hogy minél tovább el tudjon szórakoztatni. Ezért általában azért a mellékküldetéseket is kitolom, hiszen azért a tartalomért is fizettem, a készítő is azért rakta bele. Persze nagyon agyatlan collectible és hasonló dolgokat max csak walkthrough-val.


A másik, hogy ez azért egy ilyen játék, tudod előre, hogy hosszú lesz, szerintem úgy is kell leülni hozzá. Nem rohanok, kicsit kikapcsolok, élvezem a grafikát, figyelek a szövegre. Ez soha nem volt egy konstans adrenalinbomba game. Vagy te esetleg dialógusokat egy el szoktad skippelni?

2020. okt. 27. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Dehogy szoktam átugrani.

"Ha már egy játékért fizetek, elvárom, hogy minél tovább el tudjon szórakoztatni."

Egy dolog, hogy hosszú és egy másik dolog a szórakoztató. Nekem a The Witcher 1 a kedvenc rpg-m a Dragon age Vérvonalakkal együtt. De valahogy a witcher 3 nem lett a szívem csücske. A wild hunt kb a 3/4-e után jött be igazán, hearts of stone-t csak azért vittem végig, mert megvettem. De! A blood and wine egy mestermű szerintem. Az nagyon tetszett.

2020. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Off: ezt nagyon szeretem. Leírom a véleményem és a kérdésre is válaszolok, de ez valakinek nem tetszik azt megy a lepontozás.

Steam szerint 118,4 óra volt nekem a goty. Ezt a howlongtobeat is megerősíti.

2020. okt. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. 280 óra volt úgy a két kiegészítővel együtt, hogy tényleg igyekeztem mindent felfedezni, sokszor csak nézelődtem és beleéltem magam (főleg Toussant varázsolt el, ott nagyon sokat időztem lovaglással), mindent elolvastam és a küldetéseken belül a választhatókat is megcsináltam. :) Sokat gwynteztem, amit először nem értettem, de sikerült belerázódnom, valamint a dlcket is igyekeztem megkeresni es elvégezni. A felfedezendő helyszínekről pedig csak annyit, hogy remek pénzszerzésnek és hasznos tárgykészítési alapanyagokat találhatunk benne, ami jelentősen megkönnyíti a későbbi játékot. Én még szorit is bele tudtam képzelni, bár tudom hogy nem az. :D Szóval ez is egyén függő, de szerintem értelmes.

Most másodjára játszom, nem vagyok ilyen alapos de kíváncsi vagyok mennyi idő alatt fogok kijátszani egy másik befejezést. :)

Szerintem teljesen egyén függő, hogy ki mennyire van oda a fantasyk világáért és mennyire tudja beleélni magát. Akit nem érdekli az csak megcsinálja a főküldetést az alapjátékban és kész a 100 óra.Akit pedig komolyan érdekel, azt szerintem a witcher világa elég könnyen be tudja szippantani.

2021. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!