Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy érdemes végigvinni a The...

Hogy érdemes végigvinni a The Witcher 3-at?

Figyelt kérdés
A két dlc-t az alap főküldetések elött vagy után érdemes elkezdeni, és milyen sorrendben?

2020. okt. 7. 02:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, menj, ahogy jól esik. Giude-okat se keress. Egy RPG lényege, hogy döntéseket hozol és vállalod a következményeket. Ez nem csak a dialógus opciókra vonatkozik, hanem a játék egésuére.
2020. okt. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Hearts of Stone-t elkezdheted bármikor a játék során, a Blood and Wine-t pedig a főküldetések után érdemes lenyomni.
2020. okt. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a főküldi legvége előtt megcsináltam a 2 kiegészítőt, volt egy laza 20 szint köztem meg a nagy-nagy boss közt, elég hamar fel lehetett szecskázni :D
2020. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sorrendben toltam mindig, valahogy úgy éreztem jónak.
2020. okt. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A főkuldetések előtt is elkezdheted a dlc-ket csinálni, de ugye van egy ajánlott 32-35 színt amit megjelöl a játék, hogy az alatt nem különösebben ajánlott, de a kérdésedre a válasz az egyértelműen igen.

A sorrendiséget illetően szintén rád van bízva, de szerintem a legjobb sorrend ahogyan az alkotók megálmodták, és ahogyan én is játszom:


1. The Witcher 3-Wild Hunt (alapjáték)


2. Hearts of Stone (dlc)


3. Blood and Wine (dlc)


Nálam ilyen sorrendben van a The Witcher biblia;)

2020. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!