Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gamerek ti várjátok a Cyberpun...

Gamerek ti várjátok a Cyberpunk 2077-et?

Figyelt kérdés

Mit vártok tőle, lesz akkora durranás, mint annó a Witcher?


Megjelenés a küszöbön, november közepe táján!



2020. okt. 24. 09:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem lesz első napos vétel, de azért kívéncsi vagyok rá.
2020. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Lengyelek tudják, hogy mit csinálnak. CD Projekt az egyetlen aki nem használ másolásvédelmet. Witcher is DRM FREE volt, mégis TOP SELLER lett a többi

fejlesző/ kiadó meg sír a kalózkodás miatt..


Én bízom bennük, biztos jó lesz :)

2020. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Maradjunk annyiban, meglátjuk. Nem véletlenül az egyik legtöbb állami támogatást elnyerő cég a lengyeleknél, de az eladásoknál ez szépen vissza is jön.

Maga ez a jövő sci-fi téma annyira nem jön be, inkább fantázia/középkor szerű, majd ha lesznek róla videók, értékelések stb, akkor átgondolom, megvegyem-e.

2020. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem, valahogy nagyon taszít a "cyberpunk" téma. Regényekben is utálom. Szóval nem igazán izgat.
2020. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Engem se érdekelt kifejezetten a cyberpunk világa. De nem is voltam ismeretes különösebben a táméban, így megnéztem a Szárnyas fejvadász 1982-és 2019-es részét. Na azóta nagyon várom!


Ajánlom a filmeket, de csak ha oda tudtok rá figyelni, mert komoly téma, úgy viszont zseniális.


Ennek ellenére szerintem nem fogják megugrani a Witcher lécét, de ne legyen igazam. Ettől függetlenül biztosan 100/80-as game lesz minimum, ha a Witcher a 100/99.

2020. okt. 24. 13:30
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Biztos végigviszem majd de nekem a fantasy közelebb áll a szívemhez így tuti a Witcher trilógia marad majd számomra a favorit.
2020. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, láttam őket, "pokoliak". Én már egy mai modern nagyvárosban is szarul érzem magam, pedig a lakásom parkra néz vagy igyekszek olyan helyen megszállni, ahol van zöld övezet. De amint kimozdulok a sűrűjébe, a betondzsungelbe, elkap a rosszullét, hogy amerre nézek emberek és ember által épített dolgok halmozódnak fel. A cyberpunk ennek a túladagolása, a városi zsúfoltság, tömeg és mocsok hatványozottan, ránézek egy képkockára és érzem, ahogy megfulladok az egészségtelen levegőtől. Egy három órás film is megterhelő ezzel, nem még xx óra játékidő. Nekem ez ijesztőbb, mint amikor a Subnauticában le kell merülni egy idegen óceán mélyére. A mély víztől is félek, de a cyberpunk sokkal ijesztőbb, mert olyan jövő, ami reális lehet és amiben tudom, hogy nem akarok élni, se a valóságban, se virtuálisan egy játékban.
2020. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen, én is hasonlóképp érzek, viszont annyira jó a sztori, hogy ezt kikompenzálta nálam. Ha nem lenne jó története, én is kikapcsolom fél órán belül.
2020. okt. 24. 13:43
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Évekig játszottam asztali, papíros-dobókockás Cyberpunk 2020 szerepjátékot, ennek ellenére nem várom jobban, mint bármelyik másik játékot.
2020. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Várni várom, de nálam semmi sem szokott elő vétel vagy első napos vétel lenni. Ez ennél sem lesz másképpen. Hogy a játék körül felgyülemlett hype igaznak bizonyul-e, az majd idővel úgy is kiderül. Bár mondjuk a játék világa és játékmenete nagyon más, mint a Witcheré, szóval van rá esély, hogy hozzák azt a színvonalat vagy akár meg is ugorják.
2020. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!