Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan történhetett ez Rocket...

Hogyan történhetett ez Rocket Leagueban?

Figyelt kérdés

Egy barátommal a Free To Play óta játszunk, és a legutóbb amikor belépett a gamebe akkor azt látta, hogy a játék feloldotta neki az összes itemet (kocsik, festések, hangok, stb.)

Ez, hogy lehet, gogy történhetett?

Semelyikunk sem koltött a játékba és hackelni sem hackalünk (nem is tudunk).

Az lehet, hogy valaki feltörte az accountjàt?



2020. okt. 27. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
És meg is maradtak neki az itemek? Valószínűleg csak egy játékhibáról van szó, nem hiszem, hogy feltörés állna a háttérben.
2020. okt. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen megmaradtak, és játszani is tud velük
2020. okt. 28. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Néha csinál érdekes dolgokat a szerver, bár nekem eltűnni szoktak dolgok, szerintem várjatok és magától visszaáll. 2016 óta nyomom és van benne 721 órám :)
2020. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen ígéret, hogy a régi játékosok (tehát akik free to play státusz előtt megvették a játékot) megkapnak minden eddig megjelent DLC-t. Ha jól értelmezem, ti csak free to play óta játszotok, tehát a barátod nem kellett volna hogy megkapja ezeket, valószínűleg ez a rendszer bugolt be. A barátod autói, item-jei nincsenek véletlenül "legacy" státuszban?


Én egyébként 2018 óta játszok, és nem kaptam semmit. :D

2020. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!