Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem volt jobb a...

Csak szerintem volt jobb a régi Minecraft? Csak én hiányolom vissza a régi emlékeket? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
(saját vélemény) Szerintem mióta Notch a Mojang-ot otthagyta a fejlesztők inkább hozznak be olyan dolgokat amiktől a Minecraft már olyan mint ha egy másik játék lenne letöltve csak pixelesebb változata. Nyilván vannak jó updatek, pl:rókák halak stb. Csak vannak olyanok amik rontják a pl: az új texture régi jobban tetszik. Szerintem 1.12 óta más játék. Én még mindig baromira szeretem ezt a játékot csak már nincs olyan kihatássa rám mint 2015-ben. Néztem pár Minecraft nostalgia videót azok látta után bekönnyeztem.

2020. okt. 28. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

régen minden jobb vót


vissza tudod állítani a régi textúrát

2020. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hiányzik, de nem maga a játék, hanem az élmény és az emlékek. Anno az öcsémmel játszottam, egymás mellett a két gép, közben beszélgettünk, suli mellett bőven volt időnk. Most nincs kivel játszanom, de egyetem + munka mellett időm se lenne rá. Hiányzik az együtt töltött idő, a semmittevés, a felelősség hiánya.
2020. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem udom mi után megláttam egy videót egy magyar videóstol és végig néztem durván bekönnyeztem:

(akit érdekel a videó: https://www.youtube.com/watch?v=chP7lVj1sNA&ab_channel=GIBBI )

2020. okt. 28. 09:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem hiányzott, de belenyugodtam. Az élet megy tovább... Mondjuk az 1.8-cal se voltam jóban 2015-ben, amikor a Minecraftot kezdtem, azt is túl újnak tartottam a yt videóban látottakhoz képest. Viszont ma már számamra az is nosztalgia. Szerintem az 1.13 óta lett tök más, az 1.17-et meg érdekes módon váron is.
2020. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1.17 én kicsit tulzottnak tartom. De lehet 5 év múlva meg az fog hiányozni. Csak már kicsit ugy érzem hogy már nem a tulélésről szólna.
2020. okt. 29. 07:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Emlékszem hogy én 2015-ben nekem tönkre ment a telefonom. Bátyámnak 2 telója volt az egyiket odaadta. Láttam le van rajt töltve az hogy Minecraft. Fogalmam se volt mi az. Bátyám bemutatta nekem 5 perc után beleszerettem a játékba hogy 1 órát játszottam vele. És egy házzat épitettem kreativban ahol vol egy kert oda minden mobot beleraktam. A creeper mob nagyon megtetszett igy azt rakosgattam mindenhova. Akkoriban még nem tudtam hogy mi az a creeper csak egyszerűen meg tetszett az a mob. Rá 1 hónapra rájöttem hogy gépre is letölthető. Letöltöttem gépre és ha gépnél voltam csak azzal játszottam. És mai napig a kedvenc játékom a Minecraft, nem lehet megunni. Csak a régebbi jobban tetszett.
2020. okt. 29. 07:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg a túlélés:

az igazi nagy élményt (veszélyeket) az éjszaka hozta meg. Hisz ha már a Minecraftban azt csinálsz, amit akarsz, akkor éjjel sem muszáj aludnod, harcolhatsz a szörnyekkel. De 1.13-tól sajnos rákényszerítenek arra, hogy aludjál, mert a 3. nem átaludt éjszaka után megjelennek a fantomok, amik idegesítenek :/

2020. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem maga a játék hanem az érzés mikor még a crafting recepteket is a régi minecraft (akik nagy valószínűséggel mára teljesen eltűntek) youtuberektől tanultad meg, az az érzés mikor először talász gyémántor stb akkoriban még hogymondjam volt veszély az első éjszakában, nem volt pajzs nem volt ez a fos harcrendszer
2020. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gofrisütő ***** válasza:
100%
Az az egyik legjobb a mcben, hogy ha nem tetszik az új verzió, akkor visszaválthatsz a régire. Ha akarod, akár a beta verziót is használhatod.
2020. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tetszenek az uj verziok. Csak kicsit néha ugyérzem mintha tulóznának rajta.
2020. dec. 29. 15:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!