Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a PES 2021-et?

Megéri megvenni a PES 2021-et?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé bug-os a FIFA és arra gondoltam, hogy talán a PES háha jobb lesz.

Elmondanátok, hogy miben különbözik a PES a FIFA-tól? Irányításban van valani különbség? Grafika és játék élmény milyen? Jó, láttam videókat de játszani mégis más. Elmondanátok a véleményeteket pro és kontra?



2020. okt. 28. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én FIFA 13,15,16,17,18,19,20 és PES 2018,2019 játékokat játszottam.


A FIFA-ban ha nem is mondom hogy robotos a mozgás, azért a PES-ben élethűbb. A grafikát és arcok részletességeit nézve talán a FIFA jobb. A gólörömöket nézve azt kell hogy mondjam hogy a FIFA-ban 70x annyi van, viszont animációkban eddig mindig a PES nyert, amit most lassan kezd felhozni a FIFA. A kommentálások a meccsek alatt a PES-nél szörnyűek (Master Leaguben). Majdnem minden lövésnél és gólnál ugyanaz hangzik el. PES-ben ha elegendő pénzed van bárkit meg tudsz venni, ellenben a PES-t hackelni pénzzel (Master Leagueben) picit nehezebb (de megoldható). A gameplay a PES-ben lassabb, és nem olyan könnyű szerelni mint fifában, ez előnyös. Van ott olyan hogy leveted a mezed (nyilván sárgáért cserébe) gólnál, vagy direkt feldobod magad, amik élethűbbek. Viszont sokkal kevesebb mod van a PES-hez, és a licenceket is be kell ugye addolni, valamint német bajnokság sincs. Sőt..bajnokságOK, hiszen FIFAb-an még harmadosztály is van.


A multiplayer részéről a PES egy halott játék, egyszerűen TÚL nehéz és időigényes. A FIFA-t nézve ebben a PES évszázadokkal le van maradva.

2020. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kimerítő választ! Nem is tudtam, hogy a PES-ben nincs mémet bajnokság. A FIFA 8 óta minden évben megveszem a játékot és így ezekután sem fogok árpártolni a PES-hez.
2020. okt. 30. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!