Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok társasokat amelyek...

Ajánlanátok társasokat amelyek megfelelnek a következő feltételeknek?

Figyelt kérdés

Feltételek:

ne legyen nagyon érthetetlen ( a szüleim 50, én pedig 16 éves vagyok ezért,hogy ők is értsék)

ne ilyen bugyuta sztorija legyen

nyilván élvezhető legyen

és legfőképpen hárman játszanánk, így ne nagy létszámszükségű legyen.



2020. okt. 30. 13:25
 1/2 anonim válasza:
91%

Szia!

Mi nagyon sokat szoktunk játszani a Catan telepesi játékkal. Igazából a játékszabálya nem annyira bonyolult, de attól a játék még maga remek. Ennek a játéknak van jó sok kiegészítője, tehát ha megunjátok, akkor a többi kiegészítővel tudtok a játékon egy kicsit csavarni.

Esetleg jó választás lehet a Dominion Intrika játék. Ez a játék csak kártyákból áll, ám nem a megszokott módon kell őket használni.

Ha esetleg egy viccesebb játékot szeretnél (ami 2014ben az év játéka lett), akkor nagyon tudom ajánlani a Camel up nevezetű játékot. A játékszabálya nagyon egyszerű, de egyszerűen garantált a nevetés. Ha esetleg szeretnéd, hogy írjak még társasjátékokról, ami tetszhet, akkor szólj nyugodtan. Vagy ha szeretnéd hogy beszéljek kicsit többet valamelyikről.

Elfelejtettem említeni, hogy a fentiek közül bármelyik játék játszható 3 emberrel, sőt mi is úgy játszottuk.

2020. okt. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Heló!


Szeirntem nézz meg pár fun with geeks, Kocka el van vetve és hasonló oldalak adásait, és azok alapján válassz.

Gondlom magyar nyelvű, vagy nyelvfüggetlen játékok jöhetnek szóba, de így is több száz olyan van, amelyik megfelelhet nektek, és ezek a csatornák segítenének választani a bemutatókkal/ajánlásokkal.

Itt van egy példának: https://www.youtube.com/watch?v=2nGPhKUJWfA

2020. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!