Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mire gondoltam? Kitalálós...

Mire gondoltam? Kitalálós játék, mi a szabály? (Spoiler: én nem tudom, valaki segítsen)

Figyelt kérdés
Van egy játék aminek nem tudok rájönni a működésére. Megpróbálom érthetően felvázolni remélem sikerül. Na szóval van mondjuk 3 játékosunk(több is lehet): Anna, Petra és Vivi. Vivi elmegy valahova miközben Petra és Anna kitalálnak egy szót mondjuk azt hogy fenyőfa majd visszahívják Vivit aki nem tudja a szót. Anna elkezdi kérdezgetni Vivit(aki még mindig nem tudja a szót) hogy "Az alma az?" Mire Vivi válaszol hogy "nem" és így tovább míg Anna azt nem kérdezi hogy "A fenyőfa az?" Amire Vivi igennel felel. Na mármost Vivi elvileg nem tudja a szót mégis helyesen tud válaszolni a feltett kérdésekre. Hogy? Egy ismerősöm akitől hallottam ezt a játékot (nem, nem hajlandó elmondani hogy működik) azt állítja hogy akkor is kitudja találni a szót ha háttal állnak egymásnka, vagy leírják, vagy máshogy teszik fel a kérdést szóval bárhogy. Ha valaki ismeri légyszíves segítsen mert lassan beleőrülök hogy nem tudom a választ...

2020. nov. 10. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Te minden ilyen végtelen hülyeséget elhiszel vagy csak ezt?
2020. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy kicsit azért megörültem hogy válasz érkezett erre csak ez... Na sebaj, egyébként pedig nem, nem szokásom csak csak úgy minden jött-mentnek mindent elhinni bár ez is az információ fontossagától függ. Viszont a már fentebb említett ismerősömben bízok annyira hogy higyjek neki. Aztán lehet rosszul teszem, ki tudja
2020. nov. 11. 08:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel közösen találják ki, így csak arra tudok gondolni, hogy Petra jelez Vivinek valahogy, pl behajlítja az ujját vagy ilyesmi.
2020. nov. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!