Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul az assassins...

Miért nem indul az assassins creed valhalla?

Figyelt kérdés
Ma megvettem a játékot, telepítettem, indításnál előjön az ac logo és ez után nem csinál semmit. Csak a logot látom. Windows restart volt, ujratelepítés megvolt, próbáltam kompatibilitási beállításokat, nvidia driver friss. Régen az origins-nál volt hasonló, ugyan így a logoig jutott, de ott hdd-n nem indult de ssd-re telepítve működött. Valhalla ssd-n van jelenleg. Supporttól azért nem kérek segítséget mert annyira nem jó az inglisem. pc: rtx2060, i5-10600k, 16gb ram, ssd, win10. Elég idegesítő hogy kiadtam 18000 magyar eurót és el sem indul.. Esetleg van valakinek valami ötlete? előre is köszönöm.

#nem indul #Valhalla #Assassins #szopondáré van more
2020. nov. 10. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg várj egy kicsit többet mint megszoktad...

Supportnak akkor is írj szerintem! Ha tényleg szar az angolod akkor is ott a google fordító. Arra bőven elég hogy elmondd mi a gáz. Előre lefordíttatod és bemásolod... vagy nem tom.

2020. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mennyit vártál betöltéskor, illetve mit ír ki pontosan az AC logo alatt?
2020. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, ujra raktam a gépet és megoldódott a probléma.
2020. nov. 30. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!