Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul az Assassin's...

Miért nem indul az Assassin's Creed Rogue?

Figyelt kérdés
A baj az, hogy úgymond elindul egy pillanatra a játék, de úgy, hogy csak lent jelenik meg az iconja, a képernyőn viszont abszolút semmi. Aztán pár másodperc után kikapcsol, a task manager sem mutatja. Olvastam több helyen is, hogy hogyha megy az Assassin's Creed IV Black Flag, akkor meg van a gépiény ehhez is. Láttam, hogy olyanok, akik megvették és nem torrenttel töltötték le, azoknak is van ezzel bajuk és én is leellenőriztem. Nem megy és a javasolt megoldások sem oldották meg. Valami ötlet, hogy mi a baja?

2017. jún. 11. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Eredeti neked is, vagy tört?


Microsoft visual C++ redistribute 2005, 2008, 2010, 2013, 2015-öt töltsd le kézileg.

[link]

[link]

[link]

download.microsoft.com/download/0/5/6/056dcda9-d667-4e27-8001-8a0c6971d6b1/vcredist_x64.exe

[link]


DirectX-et frissítsd.

[link]


Milyen op rendszered van? Win 7-nél kell a service pack 1 is meg minden frissítés amit letölt a windows update.

Géped adatai, mint pontos videokártya, processzor név, ram mérete?


Videokártyához is szedd le a legújabb driver-t.

2017. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem eredeti. A Microsoft visual C++ redistribute-okat már mind letöltöttem és Windows 7-esem van, azon pedig már van SP1. A DirectX-et is frisssítettem még legelőször, mikor nem ment, és úgy sem volt jó. Pedig a Black Flag után elméletileg mennie kéne.


RAM: 4 GB

Videókártya: NVIDIA Quadro FX 4600

Processor: Intel Core 2 Duo CPU (E8500 3.16 GHz)

2017. jún. 15. 08:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Hozzáadnám, hogy már próbáltam úgy is, hogy megveszem (Steamről) de mégsem ment, úgyhogy visszaadtam a játékot és visszakértem a pénzemet.
2017. jún. 15. 08:42
 4/9 anonim ***** válasza:
fx 4600 quadro sajnos egy munkára szánt videokártya, rogue játékigénye ilyen téren magasabb, mint amit a kártya nyújtani tud (+ nem a legjobb az optimalizáltsága sem).
2017. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem játékokra való kártya, de ha egyszer a többi ment (és csak azért mondom, mert én azon vagyok leállva, hogy ha az ACIV megy, akkor ez is kéne), akkor ez miért nem?
2017. jún. 15. 16:13
 6/9 anonim ***** válasza:
a rouge gépigénye nagyobb, mint az ac 4-é, nem tudom ki mondta neked hogy ha az elfut akkor ez is.
2017. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy hivatalos Assassin's Creed fórumon is olvastam, meg még máshol is, nem vagyok egészen biztos, hogy hol.
2017. jún. 15. 17:54
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


VIDEO CARD: Nvidia Geforce GTX 260 or AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM with shader Model 4.0 or higher) see supported list*


[link]

VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTS 450 or AMD Radeon HD5670 (1024MB VRAM) or Intel HD4600.


Nem tudom hol olvastad, hogy ugyan az, de ott vannak a hivatalos weboldalak és sajnos a rogue-hoz több kell, ezt a szintet meg nem üti meg a szegény munkára szánt kártyád.

2017. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na akkor én félre voltam vezetve :DD Köszi a türelmedet, lehet hogy akkor veszek egy jobb kártyát. Csak még annyit, hogy sokan mondták a Steam-en, hogy problémájuk van a játékkal (és az pont, mint nálam), pedig ők rendesen megvették és a videókártyájuk is bírja, meg minden ás megvan, ami kell... És nem 1-2 ember, hanem több. Az van, hogy lent a "taskbar"-ban megjelenik az ikonja, aztán eltűnik pár másodperc múlva, a képernyőn másképp semmi jele a játéknak, még egy nagy feketeség sem. S kikapcsolja magát.
2017. jún. 15. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!