Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik egykoron részt vettek LANpartikon?

Figyelt kérdés
milyen volt?

2020. nov. 11. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem részt, a teleházba jártunk cs-zni. Nagyon élvezetes volt, imádtuk. Hajj de megvénültem :(
2020. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Valamelyik havernál jöttünk össze 4-10-en, nem mindig ugyanott. Egész éjjel játszottunk, Doom, Duke Nukem, Quake, Starcraft, Warcraft, AoE, Need for Speed, F1, ilyesmikkel. Az első 1 óra azzal telt, hogy belőjük mindenkinél, hogy lássuk egymást. A játékokból kiindulva ez ugye kb 20 éve volt...
2020. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Középsulis cs1.6-ok órák után. Ismételni tudom az egyest, megvénültem. :)
2020. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Régen (15 éve) még teleházban és informatika órán/szakkörön LANoztunk.

Pár éve is rendszeresen összejártunk haverokkal közösen kockulni (laptop a táskába, aztán valahol összegyűltünk - kaja-pia rendel), de meló, családi lét, covid miatt ennek vége szakadt.

2020. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szép idők voltak, de ma már nem hiányik sem a gépcipelés-kábelezés, sem a társaság.
2020. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még általános suliban GTA 2-vel toltuk infó órán LAN-on. Rég volt, valamikor a kétezres évek elején.
2020. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz a kábelek, vigyázz már.... azt a.... Szerintem ez mindent elmond, aztán szerencsére idővel már inkább székekkel vagy ami akadt lebarikádoztuk a veszélyesebb helyeket. :D
2020. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!