Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vac / ow ban.(cs:go)?

Vac / ow ban.(cs:go)?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Sajnos 2018 Május 8.án elkövettem egy olyan hibát, hogy megvettem egy accountot kéz alól. Előző tulajról tudni illik, hogy nem 1 vaccos accja van. És szinte biztos vagyok benne, hogy anno csalt rajta. Namost ez történt, hogy megvettem több mint 2 éve és 5 hónapja.(Az én gépemen sosem volt semmilyen csalás, sosem csaltam) Jelenleg nem vacos az accom. Sokszor ráparázok erre. Az lenne a kérdésem, hogy ennyi idő után van-e még esély rá, hogy egyszer vaccolnak? A csávónak "AZÓTA" több vaccos accja van.

Én úgy tudom, hogy OW demók max 1 hétig vannak meg, vac meg visszamenőleg sosem lesz képes fél évnél tovább bannolni. De persze nem tudom ezt biztosan, ezért is raktam fel ide ezt a kérdést. Köszönöm szépen ha elolvasod ezt, és leírod mit gondolsz. Szép napot! :)



2020. nov. 12. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után nem fognak.
2020. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után nem sok esélye van, ha küldtek is be róla valamit, azt már rég átvizsgálták, mondjuk amúgy accot ettől független sem érdemes venni, ha akarná bármikor visszavehetné.
2020. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Overwatchban nem igen fogsz vacot kapni mert az a blizzardé a valvenak semmi köze nincs hozzá
2020. nov. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ow a CS.GO ellenőrzési rendszerének is a neve...
2020. nov. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A VAC a Valve anti-cheat, ami egy gép/program, ha az csalást (vagy ahhoz hasonlót) érzékel, azonnal banol, abban a pillanatban. Ha ilyen lett volna, már rég le lenne tiltva.

Ami az Overwatch-ot illeti, kb 1 hónapig szokta megőrizni a videókat. Bőven 1 évvel később emiatt felesleges izgulni.

2021. máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!