Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fortnite inventory személyre...

Fortnite inventory személyre szabás?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy lehet hülyeséget kérdezek, de azért egy próbát megér😅 szóval, több videósnál is láttam, hogy amikor Fortniteban felvesz egy fegyvert, akkor automatikusan egy kiválasztott helyre rakja, például az 5ből 2 hely foglalt volt neki inventoryban, felvett egy med kit-et és rögtön az utolsó helyre rakta. Remélem érthetően fogalmaztam😬 a kérdésem az lenne, hogy van-e ilyen beállítás a játékon belül, hogy személyre szabhatom az inventoryt (például hogy shotgun legyen az első, shield az utolsó), vagy valamit nagyon benéztem?

Köszönöm előre is a válaszokat, és kérlek ne kövezzetek😆

19/L



2020. nov. 12. 22:23
 1/2 anonim válasza:

Szia!


A beállításokban találsz egy "Hold to Swap pickup" lehetőséget. Hosszan nyomod az E-t.


Az automatikusan jobbra rakja be a használható dolgokat az "auto short consumables to Right" vagy vmi ilyesmi.


( Én nem játszok Fortnite-tal, videóban láttam én is:) )

2020. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha bemész a beállításokba, akkor ott a game menüpontnál lesz egy olyan hogy "preferred item slots" és ott beállítod
2022. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!