Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miert sullyed a gamestar...

Miert sullyed a gamestar szinvonala? mostanaba rengeteg bulvar cikket osztanak meg.

Figyelt kérdés
Ertem en hogy mar nem lehet ujsag formaban kezhez kapni es biztos sokat valtozott a stab szerkezete is,de miert kell a bulvar sajto fele venni az utat? nem ertem..
2020. nov. 19. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az számít hogy minél több kattintás és megjelenített reklám legyen...
2020. nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pont ezert hagytam el az osszes ilyen jellegu fb csoportot.. lehozzak vagy 3x a johnny depp es a felesege sztorit? lassan mar Blikk lesz beloluk
2020. nov. 19. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja. De jó is volt régen mikor szegény Gyuval csinálták, de imádtam azokat a teszteket és humort!
2020. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

regen rohantam az ujsagoshoz minden honapba es a zsebpenzembol ez volt az elso.. de manapsag mar..(sohaj).

Nem arrol van szo,hogy ne lenne ra zsebpenz :)

2020. nov. 19. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézzük a jó oldalát, kevesebb helyet foglalnak, vagyis többet már nem fognak, nekem az ősidők óta megvan összes GS és Guru, kell nekik hely rendesen, két szekrény van tele.
2020. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma tiltottak le,mert normalisan leirtam,hogy nem kellene ennyi clickbait cimet adni,mert gaz. Evek ota kovettem oket..
2021. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz amit mostanság csinálnak...Most pl kezd már herótom lenni a sokadik Amouranth hírtől...
2021. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6-os


Ismerős. Minden komolyabb indok nélkül tiltottak le és sok éve követtem őket... Sajnálom, hogy ennyire lement a színvonal..

2022. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!