Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gondolkozom,hogy vegyek egy...

Txkmen kérdése:

Gondolkozom,hogy vegyek egy Nintendo Switchet vagy a Lite-t.Megéri,tudva hogy elméletileg 2021 első negyedében ki fog jönni egy új Nintendo Switch(nem tudom pontosan mi lesz a neve)?

Figyelt kérdés

#Nintendo #switch #Nintendo Switch #Nintendo switch 2 #Nintendo switch 2021
2020. nov. 21. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Mióta megjelent a Switch azóta vannak ilyen pletykák, hogy jön egy erősebb. :)

1. Ha jön is, szerintem 2022-ig kell majd várni és kb. úgy kell majd elképzelni, mint ahogy a prev gen konzoloknál (Ps4/Xbox one->Ps4 Pro/Xbox One X). Valószínűtlennek tartom, hogy 4K képes legyen, valószínűbb, hogy magasabb felbontás mellett jobb FPS számmal fogja tudni játszani a játékokat( már amiket felpatchelnek majd).


2. 4K képes asztali konzol, mint a másik két gyártó gépe.


Ha ki is jönne jövőre egy jobb Switch valószínű, hogy jóval drágább lenne, mint a jelenlegiek és nem fogja annyival lenyomni a sima árát, hiszen nagyon nagyon kapósak a kis masinák.



Szerintem ha teheted vedd meg most nem hinném, hogy megbánnád. Mindenféle játék van rá, attól meg nem kell félni, hogy nem találsz fogadra valót. Nekem lassan egy éve van meg, és egyelőre azt kell mondanom, hogy a második kedvenc konzolom (1.a Ps2). :)

2020. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krisipoke ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is mondták: csak pletykák vannak, de azok lassan 4 éve folyamatosan. A játékok eleve a sima Switchre vannak optimalizálva, tehát jól futnak azon, és ha esetleg jönne is ki egy erősebb verzió, nem biztos, hogy annyival jobb lenne azon játszani. Szerintem nyugodtan vegyél, ha érdekel.
2020. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Máshol is érdeklődtem,és mindenki azt mondta nem éri meg várni,vegyem meg a v2-es switch-et,és amint lesz rá pénzem tuti hogy megveszem.😁
2020. nov. 26. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!