Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PUB-G mobileban eleinte botok...

PUB-G mobileban eleinte botok ellen játszok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a játékot és nevetségesen gyengék voltak az ellenfelek, én magamról tudom, hogy nem vagyok annyira skilles, hogy egy FPGA játékban elsőként végezzek többször is.


Most Silver 1-ben már egy kicsit nehezebb, de itt is furcsálom, mikor valaki kettőt belém lő, én oda fordulok és szétdarálom.


a 100 játékos között vannak botok is, vagy nem? És milyen ligába kell feljutni, hogy ne legyen ennyi hülye? Pl. multkor a csapattársam a saját kocsimat szétlőtte, általában nem mozgunk együtt, mikor haldoklok, nem jönnek értem stb...



2020. nov. 22. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

100 játékosból kb. 80 bot.

Ahogy nő a szinted úgy dobál be egyre több valódi játékost is a meccsbe.

De hogy mindig kilegyen a "létszám" fog berakni botokat is. Ugyanis ha nem talál 100 játékost a matchmaking akkor nem fog várakoztatni fél óráig, hanem megpakolja botokkal a meccset.

2020. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudom, hogy mennyi bot van a játékaimban? Lobbyban várakozás közben nem tesz be botokat?
2020. nov. 22. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mutatja nagyobb szintén veszed észre, hogy ki player és ki bot mert játékosokat csak jobbakat dob be melléd szinte a botok meg mégis csak botok bénák.
2020. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!