Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The sims 3 store! Amit telepít...

Zsuchan kérdése:

The sims 3 store! Amit telepítek miért nem használja a játék?

Figyelt kérdés

1.torrentről van mindenem a store cuccok si (kíméljetek a jogszabályokkal stb előzőleg már valaki ezzel traktált)

2a problémám az hofy föltelepítem a store cuccokat aztán megnézem az indító panelen ott van a fetöltöttek között és amikor játszok semelyik store cuccos nem használja sőt olyat is csináltam hogy telepítettem kiléptem az indítő panelből majd ujra beléptem és már megint ugy volt mintha nemis töltöttem volna föl.... én ezt totál nemértem mintha elfelejtené h én már instaláltam.

előre is köszönöm a segítséget (remélem lesz)


2010. aug. 11. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert bekell állítani, hogy betöltse azokat a cuccokat. Asszem ott az indító panelben vagy hol de nem biztos. Nekem működtek még anno.
2010. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
be kell állítani?hmmmm de van nem store és azt betölti az inditó panelnél..olyan van h használjon-e egyedi tartalmakat vagy ne de az be van állítva hogy használjon...hmm no megnézem hátha be lehet még állítani valamit
2010. aug. 13. 00:23
 3/7 A kérdező kommentje:
nem találtam más beállítási lehetőséget.. egyéb ötlet? :(
2010. aug. 13. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:
erre van külön crack....
2010. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen??????én ezt nem is tudtam bocsánat valószínűleg nem néztem utána rendesen...hát ez eszembe se jutott XD tudnál linket küldeni?(bár gondolom a google jo barátom)
2010. aug. 14. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
linket nem tudok kuldeni,esetleg emailben becsomagolva,ha erdekel irj e-mailt
2010. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hali!! Én sem tudom a Store-os cuccokat használni a simsben. Csakis a Riverviwe Arena telepedett fel... (az egy telek) de semmi más. Nagyon szeretném, ha sikerülne legalább a Riverviwe várost feltelepíteni. Próbálkoztám már nagyon sok féleképpen..de sajna semmi sem jött be. Előre is köszönöm a segítéget...
2010. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!