Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Tanks-ban miért...

A World of Tanks-ban miért van veszettül sok rosszindulatú játékos?

Figyelt kérdés
Eddigi tapasztalataim szerint sokkal több rosszindulatú játékos van a World of Tanks-ban, mint bármiféle más játékban. Ez mitől van? Teljesen játszhatatlan így a World of Tanks, a sok hater teljesen elrontja a játékélményt. Nem győzöm a sok lükét letiltani, akik privátban és chaten nyafognak.

#játék #tank #játékos #World of Tanks #hater #rosszindulatú játékos
2020. dec. 2. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Mert ingyenes, es minden idiotanak elérhető.

Probald ki a War thunder-t, picit nehezebb jatek, fenyevekkel kevesebb rosszindulatú verpistikevel.

2020. dec. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden ingyenes játék tömve van gyerekekkel és toxikus egyénekkel.
2020. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek, a War Thunder is ingyenes, ha jól tudom, legalábbis anno biztosan az volt.
2020. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most is ingyenes, napiszinten jatszom.

Csakhogy inkabb retegjatek, a mezei trolloknak tul bonyolult hogy ottmaradjanak rosszalkodni.

2020. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A WoT is bonyolult, legalábbis magasabb szinten. Mondjuk rutinnal is lehet játszani évek után, de gondolom ez így van a WT-ben is. WoTban voltam ProLeague szinten, War Thunderben nem, ezért arra nincs teljes rálátásom, asszem csak az első pár tierrel játszottam, inkább a repülős rész fogott meg.
2020. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én bő nyolc év alatt annyira megszoktam, hogy egyenesen nevetek rajtuk.A multkor azért reportolt valami élettelen, mert szerinte "szándékosan rossz tankot hoztam egy random csatába" WTF? XD
2020. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon ritkan talalkozni wotban trollal...inkabb rossz jatekossal
2020. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Szia


Látom te is játszol most a játékkal így lenne egy kérdésem amit fel is teszek ha tudom hogy aktív vagy es kapnék választ mert én most teljesen megakadtam és kellene a segítség

2021. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!