Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a World of Tanks?

Miért nem indul a World of Tanks?

Figyelt kérdés

Letöltöttem és telepítettem a játékot, azonban mikor indítom a kliensből, akkor azt írja, hogy a D/Games/World of Tanks EU/ World of tanks.exe nem található.

Nem tudom mi lehet a probléma és többszöri újratelepítés után is fent áll ez a gond. Régebben soha nem volt vele gond.



#hiba #World of Tanks #world of tanks.exe
2019. júl. 19. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha rendesen lett telepítve a játék, akkor annak valahol meg kell lennie.

Ha tudod hol van, akkor nyisd meg a Game Center-t (ahonnan el is tudod indítani a játékot vagy bármi egyéb). Utána menj felül a "minden játék" fülre.

Aztán kattints a "telepített játékok importálása" gombra és ott ki is tudod választani a mappát, ahova lett telepítve a játék és akkor mennie kell.

2019. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megkerestem a játék mappáját, azonban onnen sem tudom indítani az exe fájlt, ott meg azt írja hogy lehet hogy nem rendelkezem a hozzáféréshez szükséges engedélyekkel. Nagyon kusza az egész, amikor meg javítani próbálom a játékot akkor a kliensen belül azt írja, hogy sérültek a fájlok, de ez minden újratelepítés után jelentkezik.
2019. júl. 19. 21:52
 3/14 anonim ***** válasza:

Van más játék is a gépen, ami a Game Center-hez tartozik?

Ha nincs, akkor töröld a WoT-ot és a Game Center-t is. Miután minden törölve lett ellenőrizd le a

- C:\ProgramData mappát,

- C:\Users\XY\AppData\Roaming mappát (beírod, hogy %appdata% és ide jutsz),

- és biztonságért a meghajtóknál is ellenőrizd le, hogy ahova lett telepítve, biztosan nem hagyott egy üres mappát sem.

Bármi ami World of Tanks vagy Wargaming névre hallgat, azt töröld. Ezután indítsd újra a gépet, ha még nem tetted volna, majd töltsd le a Game Center-t. ( [link]

Ezt telepítsd a gépre. Válaszd ki a World of Tanks-t és telepítsd.


Ha esetleg az alap meghajtón(C) nincs elég hely, attól még a Game Center-t mindenképp a C-re telepítsd. A WoT-ot pedig (ha ad rá lehetőséget), akkor meg telepítsd oda, ahova szeretnéd. Ha te máshova szeretnéd, de nem d rá lehetőséget, akkor ne csüggedj, nincs gond. Szépen telepítsd így a játékot, majd miután végzett szépen zárj be mindent, a tálcán is zárd be a Game Center-t, majd keresd meg hova települt a játék. Nagy esélyekkel a C:\Program Files helyre települt. Ott egy olyan mappát is fogsz találni, hogy 'Games'. Ebben van a WoT. Szépen a 'Games' mappát kimásolod és ha mondjuk a D meghajtón akarod, hogy foglalja a helyet, akkor akár ahogy van, oda másolod. Miután végzett a másolással, a C meghajtóról törölheted is.

Ezután ha még úgy érzékelné a Game Center, hogy telepítve van, akkor tuti hibát fog jelezni, hogy nem talált semmit. De előbb kattints a 'Telepített játékok importálása' gombra. Itt, ha magától nem találná meg, akkor kattints a 'Válassz mappát' gombra. Itt a D meghajtón keresd meg a Games mappát és akkor utána már jó is lesz a játék.

2019. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves Második!


Sajnos a módszered nem vált be. A link amit küldtél a game center letöltéséről, sajna nem működött. De Minden úgy tettem ahogy mondtad és a törlés után átnéztem a két mappát, hogy mindent letörölt-e. Voltak mappák amiket magam kellett töröljek, de elméletileg nem maradt semmi. Sajnos nem akar működni és kezdek elég zabos lenni a wargaming team-re. A hiba továbbra is fent áll.

2019. júl. 20. 18:14
 5/14 anonim ***** válasza:

A link, amit küldtem, az jó, csak az oldal valamiért a zárójelet is beleérzékelte a végén.

Ha megnyitod és törlöd a légvégéról a zárójelet, akkor azonnal le fogja tölteni a Game Center-t.

(én vagyok a #1 és a #2 is)

2019. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Vagyis a #3.

A linket ide ki írom jól. Amint rákattintasz, azonnal le is tölti.

[link]

2019. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy a Game Centerben van a hiba?
2019. júl. 21. 18:01
 8/14 A kérdező kommentje:
Még most sem jó :/
2019. júl. 21. 18:28
 9/14 A kérdező kommentje:
Még egy próbát teszek, az pedig a steam általi letöltés. Amennyiben így sem jön össze marad a gép újratelepítése.
2019. júl. 22. 04:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Remélem sikerrel jársz. Nekem eddig még szerencsére sosem volt olyan problémám, hogy egy játékot telepítettem, de nem indult el.
2019. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!