Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lolban aki szerint rosszabbak...

Lolban aki szerint rosszabbak a toxic playerek, mint a feederek, trollok és interek azoknak mi van szétcsúszva a fejébe?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Ez egy remek kérdés😂😂😂
2020. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudja senki xd
2020. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a toxicot jobban elviselem. A chatem alapból ki van kapcsolva csak a pingeket látom. Engem a troll nem igazán érdekel, általában lobbyban kiderül a fas*kalap szándéka. Na de a feederek az már egy más téma. Az borzasztóan tud bosszantani, hogy még diamondban is vannak akkora dogshit playerek, hogy csak azon gondolkodom mi a lófa*zt keres ott.
2020. dec. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nos aki nem tudja a ragokat rendesen használni és képes azt leírni h "fejébe" annak méginkább szét lehet csúszva a fejébeN valami ;)
2020. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szóval érzékeny pontra tapintottam nálad, és ezért nyelvtan nácit játszol, hmm érdekes....

Az épphogy 4-es magyar érettségimbe belefér 1-2 helyesírási hiba. :)

2020. dec. 5. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy mi a troll nálad.

Én például plat 4be Kaisa middel jutottam ki. Sokan azt mondták hogy troll vagyok, de mindig tudtam carrizni. Ezért szerintem az nem troll ha valaki tudja játszani a pickjét.

De ha valaki offmetát játszik rosszul, azt már mondhatjuk hogy troll?

De van az az eset is amikor látod hogy ez egy troll. Első jele:

lengyelül beszél

megkérdezi (tudok angolul direkt írom így) Can me mid?

Yuumit visz jgbe, vagy bosszúból kibannolja a champedet.

2020. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!