Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lesz valakiből díler?...

Hogy lesz valakiből díler? Megnéztem a szétcsúszva, requiem egy álomért, reszketés las vegasban, besütizve stb. filmeket, és érdekelne a válasz a kérdésemre.

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a besütizvébe,pl van egy néger hapsi,ő füvet árul.Mit kell tennie valakinek ahhoz hogy pl fű díler legyen??? (eskü csak a film miatt érdekel!)

2013. okt. 24. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdesz szívni, egyre több embert ismersz meg abból a körből, majd rájössz h mivel van ismertséged ezért árulhatnál te is mert lenne rá vevő, veszel viszonylag nagyobb mennyiséget és elkezded árusítani, aztán vagy bejön vagy nem.
2013. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyire szeretsz olvasni deajánlom marks howards mr nice címü könyvét.a fickó részletesen leírja hogyan lett a világ egyik legnagyobb drogcsempésze.Filemt is csináltak a könyvből de még enm láttam szóval arról nem tudovéleményt mondani de a könyv hatalmas!
2013. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
utolsó bocsi nem tudod mi a film címe? engem is érdekelne
2013. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
melyik film?:)
2013. okt. 25. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
ugyan az a címe mint a könyvnek Mr. Nice
2013. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Dílernek lenni egyáltalán nem könnyű dolog. Először is ismeretséget kell szerezni, és népszerűnek kell lenni. Azaz szinte mindig olyan helyeken lenni ahol rendszeresen szívnak füvet. Ahhoz,hogy valaki füvet vegyen tőled meg kell bíznia benned,hogy nem csapod be és még véletlen sem adsz egyetlen egy milligrammal sem kevesebbet, szóval a rábeszélőképességednek is helyén kell lennie. El kell érd,hogy higgyenek neked. És persze ami a legnehezebb : a beszerzés. Hiszen valahogy hasznot kell húznod a dílerkedésből, ingyen nem lehet csinálni. Fontos,hogy tudj el tudd adni drágábban a füvet mint amennyiért megvetted. És ez elég nehéz dolog. Nagyon ügyesen kell kalkulálni. Szóval szerintem ez egy marha nehéz dolog. Ami mindenképpen kell hozzá : népszerűség, rábeszélőképesség, kapcsolatok kiépítése és okosság.
2013. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!