Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a probléma? GTA San...

Mi lehet a probléma? GTA San Andreas

Figyelt kérdés

Mi lehet a baj a GTA SA val? Van egy GTA SA cd-m és amikor feltelepítem, egy darabig jól megy, aztán kb. egy fél óra múlva kidob a játék és semmi hibakódot nem ír ki. Meg közbe lassan tölti be a texturát. (WINDOWS 10)

Elöre is köszi a választ



2020. dec. 4. 09:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolom nem eredeti lemez? Vagy ha igen az sem számít mivel Win10-en futtatod a játékot.
2020. dec. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

2005-ös játék, retali verzió. Simán lehet kompatibilitási probléma a Windows 10-zel. Meg kell próbálni XP kompatibilitási módban futtatni. Vagy ha nem megy, 3-4 ezer forintért már lehet kapni 2 magos procit alaplappal és RAM-mal együtt, még egyszer ennyiért Geforce 9600GT-t, fel kell dobni rá egy XP-t, azt jó napot.

[link]

[link]

Ez igy gyakorlatilag minden XP korszakos játékra elég és nem kell aggódni a kompatibilitási problémák miatt.

2020. dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Videó kártya az van, 2 is, az egyik 8400GS, a másik meg valamo 7000 es széria mind a 2 vel ment a SA a régi pcn, Azon win 7 van, de nem akarom elcsövelni a hugomtól 😅 max ha vesz egy laptopot akkor azt visszaveszem, mivel én kaptam szülinapomra anno
2020. dec. 4. 10:58
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha MTA zok akkor nincs semmi baj, nem dob ki, csak ha szimplán akarok játszani
2020. dec. 4. 10:58
 5/13 A kérdező kommentje:
De miért van az akkor, hogy a GTA 3 gond nélkül elmegy?
2020. dec. 4. 11:13
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
A régi játékok kompatibilitása új gépekkel eléggé össze-vissza. Valamikor valami nagyon régi simán megy, máskor valami viszonylag új csak nyeklik-nyaklik.
2020. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
c-c
2020. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem a windowsot és mostmár nem dob ki a játék, viszont arra valaki tudja a megoldást, hogy közbe a textura miért tölt be rohadt lassan?
2020. dec. 4. 22:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Modok vannak benne? Nekem annak idején azok vágták oda a textúrát, és igen, előfordult hogy össze is omlaszották a játékot. Szóval az lehet egy problémaforrás. Ha az nincs, akkor a már említett kompatibilitási gondok is lehetnek. A GTA 3 nálam is kompatibilis Win7-en is, a később kiadott Lego játékok meg omlanak össze vissza. Ez van.
2020. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor valószínüleg a modok lesznek a problémák :)
2020. dec. 5. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!